PDA

Zobacz pełną wersję : ja też mam :)



BS
08-12-2006, 19:09
no to już mam ... podłączone na dzisiaj pod zapalniczkę TTI 770 z pożyczonym od Mamuta hustlerem ... przyznam że jestem zaskoczony ... auto stoi między domami na osiedlu i łączność z niezestrojoną anteną udało mi się osiągnąć na ok 4 km- jakość była taka jak bym z siąsiadem przez płot gadał :metal ... a słyszano mnie i ja słyszałem wyraźnie rozmowy w promieniu ok 10 kilonetrów więc nieźle ... zobaczymy jak wypadną testy bojowe bo dzisiaj troszku zmęczony jestem i test był 5 minutowy :jezyk1: .... jedno wiem na pewno : PODOBA MI SIE :banan:

krzys-68
09-12-2006, 11:21
Dopóki nie sprawdzisz SWR,nie nadawaj lepiej a przynajmniej nie dlugo(kilka sekund nie szkodzi bardzo ze wzgledu na mozliwowsc uszkodzenia koncówki mocy w radio :metal

BS
09-12-2006, 11:42
Dopóki nie sprawdzisz SWR,nie nadawaj lepiej a przynajmniej nie dlugo(kilka sekund nie szkodzi bardzo ze wzgledu na mozliwowsc uszkodzenia koncówki mocy w radio :metal

wiem wiem ... czytałem już na forach o cb sporo ... dzisiaj zamontowałem i niedługo wrzucę zdjęcia ... oczywiście kabla zabrakło i będę musiał drania przedłużać- beczka+drugi kabel i nie powinno być problemu....

krzys-68
09-12-2006, 12:18
Raczej doradziłbym wymiana calego przewodu niz łaczenie :satan:
Przewód koncentryk o tych parametrach dostaniesz bez problemu,potem tylko przylutowac koncówke :))

BS
09-12-2006, 13:33
Raczej doradziłbym wymiana calego przewodu niz łaczenie :satan:
Przewód koncentryk o tych parametrach dostaniesz bez problemu,potem tylko przylutowac koncówke :))

nie będę Mamutowi psuł anteny ... na forach nie widzieli nic przeciw łączeniu przewodu -dobrze połączony przewód nie da zauważalnej straty (będzie strata ok 0,02% więc maaała)

BS
09-12-2006, 16:25
no to wrzucam fotkę z mojego montażu cb ... nawet wygodnie się używa ... jak dla mnie jest to miejsce lepsze od "półki na gąbkę bo lepiej widać radyjko ...

http://img165.imageshack.us/img165/9785/obraz003ig0.th.jpg (http://img165.imageshack.us/my.php?image=obraz003ig0.jpg)

krzys-68
10-12-2006, 23:15
Pod względem uzytkowym O.K.
Pod wzgledem bezpieczenstwa szyb w aucie :wall: za bardzo widoczne i kusi złodzieja :))

BS
10-12-2006, 23:22
Pod względem uzytkowym O.K.
Pod wzgledem bezpieczenstwa szyb w aucie :wall: za bardzo widoczne i kusi złodzieja :))

będzie i tak wyciągane ... w wawie ukradli mi stare wycieraczki z szyb więc radyjko na pewno też by rąbnęli ... sprawdzałem jaka będzie widoczność radia po lewej stronie -przy kierze i wcale nie jest dużo lepiej- parkuję na swojej posesji więc nie jest źle a jak będę parkował w wawie to trzeba będzie zdjąć radyjko z widoku ....