PDA

Zobacz pełną wersję : Rezystor wolnych obrotów wentylatora - TDDI 115KM 2002r?



Duchu
02-06-2005, 14:13
Witam,
w serwisie stwierdzono, że mam spalony rezystor niskoobrotowy wentylatora(nie chodzi o rezystor dmuchawy znajdujący się pod schowkiem pasażera) + wtyczkę wiązki zasilającej. Poza tym zauważyłem, że klimatyzacja(manualna) bardzo słabo chłodzi albo w ogóle - pewnie ma to związek z tym uszkodzeniem, mam przynajmniej taką nadzieję?
Mam następujące pytanie. Jak mogę dostać się do tego rezystora żeby sparwdzić stan wiązki zasilającej. Główny problem dotyczy właśnie tej wiązki!!! Nawet w serwisie nie byli do końca pewni o jaką chodzi, może ktoś wie czy w tym modelu wiązka zasilająca wiatrak to główna wiązka silnika 1S7T12A522? Chodzi mi o dopasowanie wtyczki. Mogę kupić używaną wiązkę ale nie mam pojęcia o którą chodzi i jak wygląda wtyczka do rezystora. Może ktoś dysponuje zdjęciami rezystora, gniazda, wtyczki? Może ktoś podpowie jak się do niego dostać?
pzdr
/Duchu

rc23
02-06-2005, 16:04
Witam,
w serwisie stwierdzono, że mam spalony rezystor niskoobrotowy wentylatora(nie chodzi o rezystor dmuchawy znajdujący się pod schowkiem pasażera) + wtyczkę wiązki zasilającej. Poza tym zauważyłem, że klimatyzacja(manualna) bardzo słabo chłodzi albo w ogóle - pewnie ma to związek z tym uszkodzeniem, mam przynajmniej taką nadzieję?
Mam następujące pytanie. Jak mogę dostać się do tego rezystora żeby sparwdzić stan wiązki zasilającej. Główny problem dotyczy właśnie tej wiązki!!! Nawet w serwisie nie byli do końca pewni o jaką chodzi, może ktoś wie czy w tym modelu wiązka zasilająca wiatrak to główna wiązka silnika 1S7T12A522? Chodzi mi o dopasowanie wtyczki. Mogę kupić używaną wiązkę ale nie mam pojęcia o którą chodzi i jak wygląda wtyczka do rezystora. Może ktoś dysponuje zdjęciami rezystora, gniazda, wtyczki? Może ktoś podpowie jak się do niego dostać?
pzdr
/Duchu
Właśnie wczoraj przeglądałem autodata i rzucił mi się w oczy ten rezystor
sprawdzę i odpowiem :metal

rc23
02-06-2005, 16:26
Witam,
w serwisie stwierdzono, że mam spalony rezystor niskoobrotowy wentylatora(nie chodzi o rezystor dmuchawy znajdujący się pod schowkiem pasażera) + wtyczkę wiązki zasilającej. Poza tym zauważyłem, że klimatyzacja(manualna) bardzo słabo chłodzi albo w ogóle - pewnie ma to związek z tym uszkodzeniem, mam przynajmniej taką nadzieję?
Mam następujące pytanie. Jak mogę dostać się do tego rezystora żeby sparwdzić stan wiązki zasilającej. Główny problem dotyczy właśnie tej wiązki!!! Nawet w serwisie nie byli do końca pewni o jaką chodzi, może ktoś wie czy w tym modelu wiązka zasilająca wiatrak to główna wiązka silnika 1S7T12A522? Chodzi mi o dopasowanie wtyczki. Mogę kupić używaną wiązkę ale nie mam pojęcia o którą chodzi i jak wygląda wtyczka do rezystora. Może ktoś dysponuje zdjęciami rezystora, gniazda, wtyczki? Może ktoś podpowie jak się do niego dostać?
pzdr
/Duchu
Właśnie wczoraj przeglądałem autodata i rzucił mi się w oczy ten rezystor
sprawdzę i odpowiem :metal

Na schemacie jest oznaczony jako R46 jest obok diody V27 w skrzynce bezpiecznikowej w przedziale silnika bezpiecznik zasilający to F8 rezystor korzysta z przewodu o kolorach zielony-niebieski
Wskrzynce , jeśli patrzysz od przodu jest to idąc od lewej drugi element
skrzynka jest podzielona zgrubsza na dwa przedziały chodzi mi o przedział bliższy przodu i pierwszy rząd od góry mam nadzieję że zrozumiałeś jeśli nie to zadzwoń po 20-tej
Duchu uzupełnij info w profilu

Fredee
02-06-2005, 17:34
coś mi mówi ze RC23 dostanie niebawem czteropak tyskiego....:P :P :P :P
:) :) :) :) :beer: :beer:

rc23
02-06-2005, 20:55
coś mi mówi ze RC23 dostanie niebawem czteropak tyskiego....:P :P :P :P
:) :) :) :) :beer: :beer:
Freede ja dbam o kolegow ktoryz mi pomogli
tylko daj mi powod a dostaniesz czteropak tyskiego :beer: :bigok:

waldemarz
02-06-2005, 21:04
coś mi mówi ze RC23 dostanie niebawem czteropak tyskiego....:P :P :P :P
:) :) :) :) :beer: :beer:Ale chyba jak sam sobie kupi :banan: :beer:

rc23
03-06-2005, 00:07
coś mi mówi ze RC23 dostanie niebawem czteropak tyskiego....:P :P :P :P
:) :) :) :) :beer: :beer:Ale chyba jak sam sobie kupi :banan: :beer:
TROCHE WIECEJ WIARY W UCZESTNIKOW FORUM
ja sam wysylalem czteropak za TIS-a :)