PDA

Zobacz pełną wersję : zmieniłem na presidenta



kraVco
29-12-2006, 16:56
no i zapodałem :)
wymieniłem Unidena 510xl na Presidenta JohnegoIIASC :metal
antena została jaką miałem wcześniej tzn Midland ML-145 :metal
rożnicę widać i słychać jest. jednak co president to president a od HarregoII różni się tylko tym, że niema FM'u ale mi tego niepotrzeba.
http://img156.imageshack.us/img156/9323/zdj281cie029wk3.th.jpg (http://img156.imageshack.us/my.php?image=zdj281cie029wk3.jpg)
sory za fotkę ale zrobiłem ją telefonem :(

chuck
29-12-2006, 17:41
I zadowolony jesteś ? Bo ja zapinałem Johnego na tydzień zamiast Unidena 520 i zrezygnowałem.Wróciłem do Unidena-oprócz zgrabnej gruszki i nazwy nic lepszego.
Pozdrawiam

kraVco
29-12-2006, 19:33
I zadowolony jesteś ? Bo ja zapinałem Johnego na tydzień zamiast Unidena 520 i zrezygnowałem.Wróciłem do Unidena-oprócz zgrabnej gruszki i nazwy nic lepszego.
Pozdrawiam
no napewno zadowolony jestem choć dopiero szczęśliwym posiadaczem jestem przez parę godzin. różnicę odrazu widać. zresztą pożyjemy zobaczymy. dziś test nocny na mieście będzie z kolegami z taxi, porównamy przetestujemy.

WBmondeo
29-12-2006, 23:09
I zadowolony jesteś ? Bo ja zapinałem Johnego na tydzień zamiast Unidena 520 i zrezygnowałem.Wróciłem do Unidena-oprócz zgrabnej gruszki i nazwy nic lepszego.
Pozdrawiam
dokładnie miałem identyczne odczucia gdy wziełem na chwile w uzytkowanie JohnyII, a ten ASC to lipa dla mnie była :satan: bo w czasie jazdy tak wycinał ze nie dało sie usłyszec co kto mówił.

kraVco
30-12-2006, 00:50
... a ten ASC to lipa dla mnie była :satan: bo w czasie jazdy tak wycinał ze nie dało sie usłyszec co kto mówił.
zawsze można przejść na ręczne wycinanie szumów SQ w każdym bądź razie ja jestem zadowolony. test zakończony pomyślnie, koledzy potwierdzili.
pozatym w U510 brakowało mi RFgrain i szybkiej 19stki.

krzys-68
30-12-2006, 11:54
Jonnego porównywac trzeba do Unidena 520XL,to ta sama "pólka"

kraVco
31-12-2006, 02:43
cichutko i milutko. ASC na oddzielnym kanale zdaje swoje zadanie. jak na dwa dni użytkowania JONNEGOII to jestem zadowolony z mojego nowego nabytku. napewno jest o model (może dwa modele) lepszy od U510XL co miałem i nie ma co tego ukrywać. U510XL to w większości zbieracz szumów. w U510 RFgain jest ustawiony fabrycznie na maxa a SQ wszystkiego nie wyregulujesz.

kraVco
31-12-2006, 02:49
Jonnego porównywac trzeba do Unidena 520XL,to ta sama "pólka"
ja zmieniłem gołego Unidena Pro 510XL na Presidenta JohnnegoII :satan: a to już nie jest ta sama "półka"

sebastian_w
07-01-2007, 21:30
Jonnego porównywac trzeba do Unidena 520XL,to ta sama "pólka" ...nie to już troszkę przesada, jak można takie porównania. To że radio tak samo wygląda to nie można powiedzieć iż jest z tej samej półki. W zupełności sie nie zgodzę z Krzysiem iż to sama półka, President to klasyka a nie jakiś szumofon jak uniden.
Jeśli chodzi o Jonego II to ma jedną wadę. ASC jest za wysoko ustawiony, co skutkuje wycinaniem rozmów i słyszymy tylko takie pourywane kawałki. Ja swoje radyjko oddałem w dobre rączki i aż miło teraz korzystać z ASC :metal

woh
07-01-2007, 23:57
U mnie też wycinał jak u ciebi - do czasu aż przeczytałem jeszcze raz instrukcję i ustawiłem standard PL, bo się okazało, że był ustawiony w standardzie zachodnioeuropejskim (chodzi o te "zera" i "piątki"). Od tego momentu działa jak należy i praktycznie zawsze ustawiam SQ na automatyczne. Ręczne SQ tylko jak chcę sobie szumów posłuchać.

pozdrawiam.

Breko
08-01-2007, 00:35
U mnie też wycinał jak u ciebi - do czasu aż przeczytałem jeszcze raz instrukcję i ustawiłem standard PL, bo się okazało, że był ustawiony w standardzie zachodnioeuropejskim (chodzi o te "zera" i "piątki"). Od tego momentu działa jak należy i praktycznie zawsze ustawiam SQ na automatyczne. Ręczne SQ tylko jak chcę sobie szumów posłuchać.

pozdrawiam.

Kolego mógłbyś napisać coś o sobie :)