PDA

Zobacz pełną wersję : Zakup MK4



mickeyf
14-11-2017, 19:01
Witam drodzy klubowicze,

Mam do Was szczerą prośbę, abyscie powiedzieli mi swoje przemyślenia nt tego mondka

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-m...-ID6zhw6g.html

ponieważ zastanawiam się nad zakupem, o ile wszystko wyjdzie ok na diagnostyce. Gdzie w Gdyni polecacie go sprawdzić w soboty ? Jakie najważniejsze elementy sprawdzić ?

Piotrek_77
14-11-2017, 19:17
Witam drodzy klubowicze,

Mam do Was szczerą prośbę, abyscie powiedzieli mi swoje przemyślenia nt tego mondka

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-m...-ID6zhw6g.html

ponieważ zastanawiam się nad zakupem, o ile wszystko wyjdzie ok na diagnostyce. Gdzie w Gdyni polecacie go sprawdzić w soboty ? Jakie najważniejsze elementy sprawdzić ?

widzisz to wgięcie drzwi kierowcy ? tył też poobdzierany.. do tego kierownica mocno wytarta i ta cena.. to na pewno nie będzie dobry egzemplarz, nie ma takiej opcji..

mickeyf
14-11-2017, 20:01
Z tylu to wiem, że nie jest idealny ale do zrobienia taka kosmetyka. Natomiast właśnie nie wiem czy to jest wgięcie czy takmsię światło dziwnie odbija bo cwaniaki tak te foty strzelają że rozumiesz nie widać nigdy szczególów specjalnie...a z ceną to co, że zbyt niska czy wysoka ?

adamze27
14-11-2017, 20:06
ogólnie on tak na tych zdjeciach przedstawiony że do końca nie widać jak mocno poobijany :hmm: cena niska :hmm: zadzwoń do Euro-Car Gdynia i spytaj czy mechanicy pracują w sobote

mickeyf
14-11-2017, 20:15
Hehe otóż to.. Też od początku jak pierwszy raz przeglądałem zdjecia mnie to zaniepokoiło, zadzwonię żeby udostępnili mi VIN i pod tym kątem obadam kwestię najpierw. A czy w tym euro-car Gdynia sprawdzą również rzetelnie skrzynię aut Aisin AWF21 bo to dość istotny element w razie złej eksploatacji etc ?

adamze27
14-11-2017, 20:21
klient płaci,klient żąda :zakrecony: vin wrzuc tutaj na forum do pierwszego tematu na stronie głównej,zobaczymy czy się zgadza z tym co jest teraz :hehe: też mam AWF21 i 308 tys. na blacie :hehe:

czeslaw555
20-11-2017, 08:53
czy sprawdzą skrzynie, no nie wiem