PDA

Zobacz pełną wersję : RYSA :(



metik
08-06-2005, 17:13
WItam
dzisiaj rano wstaje ide do autka a ktos uprzjemy zrobil mi na masce ryse :wall: rysa nie jest głeboka ale jednak jest !!! poradzcie co zrobic by jakos to zatuszowac i zeby nie spitolic tego bardziej ....
pzodroofka

HEVA
08-06-2005, 17:16
WItam
dzisiaj rano wstaje ide do autka a ktos uprzjemy zrobil mi na masce ryse :wall: rysa nie jest głeboka ale jednak jest !!! poradzcie co zrobic by jakos to zatuszowac i zeby nie spitolic tego bardziej ....
pzodroofka

Polerka jeśli nie za głęboko.
Jeśli głęboko to żadne czary mary nie spowodują zniknięcia rysy. Malowanie się szykuje.
Podkład widać?

fuel111
08-06-2005, 17:23
Jeśli nie chcesz malować od razu, to kup zaprawkę np. w Carmanie mają i ja do siebie kupiłem. Nasępnie weź wykałaczkę i powoli samy, czubeczkiem nakładaj lakier. Wiem, że będzie trochę widać ale rysy do żywego już nie będzie. :( :getsome:

metik
08-06-2005, 17:24
kurcze widac :( heh ledwo kupilem i juz malowanko 8O . kurde bu mu reke "....." temu co to zrobil

gnacik
08-06-2005, 17:27
P.S. zmien sobie w stopce znaczniki z [url] na [img] bedzie pikniej :)

metik
08-06-2005, 17:29
dzieki Panowie za rady ... :beer:

waldemarz
08-06-2005, 17:41
dzieki Panowie za rady ... :beer:
Tak przy okazji to po co ci ten link pod podpisem jak sie nie otwiera. :))

fuel111
08-06-2005, 17:43
Oooooooo Waldi no widzę jak wyglądasz :hmm:

metik
08-06-2005, 17:45
dzieki Panowie za rady ... :beer:
Tak przy okazji to po co ci ten link pod podpisem jak sie nie otwiera. :))


kurcze sie otwieral ale zaczolem kombinowac i juz sie nie otwiera :wall: zaraz poprawie jak dojde jak :D:D
[/img]

krzys-68
08-06-2005, 21:25
WItam
dzisiaj rano wstaje ide do autka a ktos uprzjemy zrobil mi na masce ryse :wall: rysa nie jest głeboka ale jednak jest !!! poradzcie co zrobic by jakos to zatuszowac i zeby nie spitolic tego bardziej ....
pzodroofkaNiestety tradycyjnie:jak rysa gleboka do podkładu to sam mozesz nie dac rady.jesli masz lakier typu metalizowanego to juz tylko malowanie.Nie ma opcji zaprawki dla tego typu lakierów.Lakier akrylowy jednowarstwowy mozna zaprawiać,szlifowac i polerowac.Kilkukrotnie przeprowadzony w ten sposób zabieg zniwelije niedoskonolaści,ale nie do tego stopnia,aby nie było nic widac :satan: Niestety bez iterwencji lakiernika sie raczej nie obedzie :))