PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc przy kupnie



kukimiszczu
21-03-2018, 07:17
Witam, przymierzam się do kupna MK5, poszukiwania dopiero trwają od kilku dni. Mam kilka pytań bo nie wiem czy idę w dobrym kierunku. Szukam MK5 2.0EB 2013< z max 80Kkm, kwota jaką dysponuję to 55K. Czy jest realne kupić uczciwą sztukę w tych pieniądzach? 99% aut w tej kwocie to usa, chodzi o to czy z góry założone jest że każdy Fusion miał jakąś przygodę bo "normalnego" po prostu się nie opłaca sprowadzać? Jeżeli się okaże że tak jest, to niestety zejdę na ziemię i zacznę szukać MK4 z tym samym silnikiem.

Scaraab
21-03-2018, 09:19
To nie lepiej leasing nowego? Z wysoką kwotą wykupu po 3-5 latach? Może wyhaczysz coś fajnego na wyprzedaży rocznika ze zniżką?

Piotrek_77
21-03-2018, 09:56
ja za 55 kupiłem w tamtym roku mondeo mk4 w dieslu na wypasie z 2014 bo to za mały budżet na mk5.

adamze27
21-03-2018, 10:21
Każdy fusion nie musiał być walony,pamiętajmy że u nas MkV weszło 2 lata później niż w Stanach i pewnie były jakieś osoby które chciały go mieć wcześniej :hmm:ale to pewnie jakiś znikomy procent,większość miała większe lub mniejsze uszkodzenia :hmm: na wersje europejską niestety mało,szybciej jakaś skromna wersja 1.6EB...jeden ciekawy egz widziałem na jednym forum motocyklowym,cena poniżej 60 tys zł,krajowy w 1.6 ale nie wiem czy aktualny

kukimiszczu
21-03-2018, 11:47
Każdy fusion nie musiał być walony,pamiętajmy że u nas MkV weszło 2 lata później niż w Stanach i pewnie były jakieś osoby które chciały go mieć wcześniej :hmm:ale to pewnie jakiś znikomy procent,większość miała większe lub mniejsze uszkodzenia :hmm: na wersje europejską niestety mało,szybciej jakaś skromna wersja 1.6EB...jeden ciekawy egz widziałem na jednym forum motocyklowym,cena poniżej 60 tys zł,krajowy w 1.6 ale nie wiem czy aktualny

1.6 nie rozważałem bo moim zdaniem to jednak za mały silnik do takiej budy. Niestety nie jezdziłem więc mogę się mylić.

adamze27
21-03-2018, 12:47
Pozostaje ci przejechać się u jakiegoś dilera :hmm: w MkV ten silnik to 1.5EB :hehe: masz kilka opcji,wszystko zależy jak długo chcesz następnym samochodem jeździć...leasing,duza wpłata a reszta w kredyt na auto 70-80 tys.,szukanie MkIV

pyton x
24-03-2018, 10:56
Dysponując kwotą 55 tyś. szukałbym wypasione MK IV.

czeslaw555
24-03-2018, 14:45
Witam, przymierzam się do kupna MK5, poszukiwania dopiero trwają od kilku dni. Mam kilka pytań bo nie wiem czy idę w dobrym kierunku. Szukam MK5 2.0EB 2013< z max 80Kkm, kwota jaką dysponuję to 55K. Czy jest realne kupić uczciwą sztukę w tych pieniądzach? 99% aut w tej kwocie to usa, chodzi o to czy z góry założone jest że każdy Fusion miał jakąś przygodę bo "normalnego" po prostu się nie opłaca sprowadzać? Jeżeli się okaże że tak jest, to niestety zejdę na ziemię i zacznę szukać MK4 z tym samym silnikiem. MK5 za 55 k, to tylko USA i raczej nie całe.Szukają MK4 albo MK5 ale niekoniecznie w tych kryteriach co podałeś. Diesel odpada ?