PDA

Zobacz pełną wersję : Ford Mondeo Mk4 2,5 że Szwajcarii - Lublin. Ktoś oglądał?



Hdj80
15-06-2018, 16:46
Ford Mondeo Mk4 2,5 ze Szwajcarii - Lublin. Ktoś oglądał?
Mam do przejechania całą Polskę /planowałem na niedzielę/ ale może ktoś zna auto i podzieli się cennymi informacjami. Będę bardzo wdzięczny.

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-2-5t-benzyna-220km-manualxenonnavipdcszyberdachszwajcar-ID6Ap676.html

adamze27
15-06-2018, 16:54
ten samochód z jaskrawymi zaślepkami felg sprzedaje się już jakiś czas,nawet był gdzieś temat tylko nie kojarze czy tutaj czy na FCP

podpalacz
15-06-2018, 17:42
Bylem ogladalem .Pani powiedziala ze maska malowana reszta w oryginale.Wizualnie ok.wyposazenie bardzo dobre.Mialem juz kupowac ale okazalo sie ze jest zarezerwowany a to bylo jakies 2 tygodnie temu.

Hdj80
16-06-2018, 12:27
No to chyba pojadę jutro. Auto nie jest dla mnie. Nie znam się na forach. Na co zwracać uwagę? Może ma ktoś godny polecenia serwis w okolicy, który zweryfikuje stan pojazdu, przebieg itd.? Szwagier fajny chłop, więc szkoda by było, gdyby z powodu Forda zmienił się na gorsze 😁

Hdj80
18-06-2018, 10:42
Byłem, widziałem - zgniłem. ...jak ten egzemplarz.
Malowana maska, zderzak, błotniki przednie, /widoczne pyłki i zacieki z klaru/, fragment nadkola za prawymi tylnymi drzwiami, połamany zderzak przedni i do tego /źle zamontowany/ + czarne wkręty od spodu zamiast spinek, klejone lampy, prawa przednia połamana, prawa strona zderzaka lata, sporo ognisk korozji w widocznych miejscach /między innymi nad przednią szybą, nad listwą tylnej klapy,na progach/, mocno skorodowany spód auta, dziura w fotelu kierowcy, puchnące boczki drzwi, puchnąca farba na guzikach konsoli środkowej, wycieki z silnika, wycieli ze skrzyni, lekko oberwany tłumik prawy /około 3 cm niżej od lewego/, skorodowany wydech mocno dojechane i zerdzewiałe tarcze, kierownica mocno wytarta w stosunku do innych mondeo z podobnym przebiegiem, brak uszczelek na progach i wiele wiele drobiazgów. Jest to oczywiście moja prywatna opinia i nie musi się nią nikt sugerować. Auto nie jest nowe i ma prawo do niedomagań ale w porównaniu z innymi wypada naprawdę słabo. ...gratisowe zimowe koła można zostawić na poboczu :-)

Robert68
18-06-2018, 12:30
w porównaniu z innymi wypada naprawdę słabo

Jaka cena taki samochód, okazje nie istnieją ;)

Hdj80
19-06-2018, 08:43
A złotego z Sułkowic ktoś zna? Dostałem informację, że bierze olej ale na razie nic więcej /chociaż to już sporo/.
http://allegro.pl/ford-mondeo-220-km-2-5-turbo-titanium-x-converse-i7405512332.html#

Hdj80
04-07-2018, 20:16
Mondeo z Lublina nagle potaniało o ponad 10 tyś 😵
Toż to szok!!!

logos11
21-08-2018, 19:21
Ze Szwajcarii opłaca się kupić tylko uszkodzone auto. Na handel bardzo mocno uszkodzone/zajechane.... :red: :red: :red:. Takie których tam nikt nie naprawia.
Mam tam 3 braci i wiem coś o tym. Jak pojedziesz sam lawetą i kupisz bezpośrednio to jeszcze jest kalkulacja żeby się opłacało. Tak zrobił mój szwagier. Pojechał po świeżą rocznikowo mazdę 5. Wszystko w oryginale; także papiery sprawdzone w ASO. Po naprawie w sumie wyszła go 7 tys. taniej niż taki egzemplarz na miejscu. Ale trzeba spędzić trochę czasu na szukaniu; a jak coś wpadnie to jechać od razu z kasą.
A te od handlarza to sami sobie pomyślcie. Ja widziałem 2 takie mondea ze Szwajcarii. W życiu bym ich nie kupił za takie pieniądze jakie chciał handlarz.