PDA

Zobacz pełną wersję : EGR w 2,5 V6 MkIII



RWalentynowicz
09-06-2005, 08:49
No właśnie szukam usera z powyższym autkiem celem zlokalizowania zaworu EGR.

pingwin
09-06-2005, 08:57
Ja kiedys sie pytalem o to na forum i mi powiedziano, ze to jest ten "talerzyk" koloru srebrnego, tuz kolo mocowania linki przepustnicy, z tylu komory silnika, na samej gorze. Wchodzi do niego od gory zielony przewod cisnieniowy, zakonczony kolankiem gumowym.

Pozdrawiam,
pInGwIn

RWalentynowicz
09-06-2005, 09:01
Ja kiedys sie pytalem o to na forum i mi powiedziano, ze to jest ten "talerzyk" koloru srebrnego, tuz kolo mocowania linki przepustnicy, z tylu komory silnika, na samej gorze. Wchodzi do niego od gory zielony przewod cisnieniowy, zakonczony kolankiem gumowym.

Pozdrawiam,
pInGwIn

Dzięki Pingwinie, ale ja wiem jak on wygląda i do czego służy. Chcę go zlokalizować w MkIII bo nie ma go tam gdzie był w poprzednich Duratecach. I zastanawiam się, czy on wogóle gdzieś tam jest? Krótko mówiąc mam pewną teorię i poszukuję dowodów na jej potwierdzenie lub też obalenie.
Pozdrawiam i dziękuję za dobre chęci

pingwin
09-06-2005, 09:05
Przepraszam, nie doczytalem w temacie, o ktora wersje chodzi... O tej porze jeszcze nie kontaktuje :)

Pozdrawiam,
pInGwIn

RWalentynowicz
09-06-2005, 09:08
Przepraszam, nie doczytalem w temacie, o ktora wersje chodzi... O tej porze jeszcze nie kontaktuje :)

Pozdrawiam,
pInGwIn

Ja też jeszcze śpię... :jezyk1:

pdolar
07-07-2005, 01:12
W tym modelu EGR chyba juz nie ma... (wyczytalem w TIS z 2002.05 roku o ile dobrze pamietam, choc nie moge tego teraz odszukac)
P$