PDA

Zobacz pełną wersję : antena na relingu



bosman
06-02-2007, 21:07
Witam. Mama zamiar sprawić sobie cb i zastanawiam się jak przymocować antenę do relingu.Czy trzeba wiercić reling czy jak? Jeżeli ktoś ma tak zrobione to prosiłbym o fotkę.

art110377
06-02-2007, 21:27
Wal priva do Krzysztof_o z Piły.
Wiem, że tak ma zrobione... Choć pionierem w tej dziedzinie nie jest. :)

Milosz_ct
06-02-2007, 22:16
Juz objasnione :beer:

B4n4n
18-02-2007, 00:04
sa specjalne uchwyty na relingi ale to jest jak dla mnie dziwne rozwiazanie :( polecam uchwyty naklape z tylu jesli masz kombi jesli nie to tez cos znajdziesz ale reling odpada

Marfarm
18-02-2007, 14:42
A możesz wyjaśnić dlaczego nie reling?
Mam CB od 14 lat w różnych konfiguracjach i na bazie i w samochodzie i zastanawia mnie taka teoria.
Jeśli już nie reling to oczywiście dziura w dachu ale nad wyższością relingu nad klapą i odwrotnie bym polemizował.
Pozdrawiam

B4n4n
19-02-2007, 10:04
A możesz wyjaśnić dlaczego nie reling?
Mam CB od 14 lat w różnych konfiguracjach i na bazie i w samochodzie i zastanawia mnie taka teoria.
Jeśli już nie reling to oczywiście dziura w dachu ale nad wyższością relingu nad klapą i odwrotnie bym polemizował.
Pozdrawiam

moze i reling ma swoje zalety ale dla mnie odpada z przyczyn technicznych.
jesli stawiasz autko pod domem na parkingu to za bardzo kusi takie cacko zalezy jescze jak kto zamontuje ale ogolnie wszystko jest za bardzo na widoku.
jesli chodzi o inny sposob montowania to jest jeszcze duzo innych sposobow np. uchwyt dzwoneczkowy naklape , rynienkowy itd do mdo raczej dzwoneczkowy podpasi a ja jestem jego zwolennikiem bo wszystko jest ladnie schowane nie ma dostepu do zadnej srobki i kabel w niewielkim stopniu wystaje.
wiec ja nie jestem zwolennikiem takiego rozwiazania
co do wiercenia otworu w dachu :( jak ktos lubi sie bawic i niszczyc autko lub jak bedzie sprzedawal to juz z cb to jego sprawa mi osobiscie szkoda bylo by mojego dachu :D