PDA

Zobacz pełną wersję : Sonda Lambda



PiotrekV6
12-02-2007, 15:15
Okazało się, że mam walnięte obie sondy lambda w swoim aucie, w serwisie niestety sporo kosztują, a podobno w zamienniki lepiej się nie bawić.
Czy ma może ktoś namiary do sklepu czy kogoś kto zajmuje się właśnie sondami lambda?
A i jeszcze pytanie czy w 2.5V6 są inne sondy niż w innych silnikach?
Czy tylko pozostaje mi serwis....

Proszę o info.

BS
12-02-2007, 15:31
możesz kupić zamienniki. Pisz po szczegóły PW do usera "Graluu" - on kupił zamienniki do V'ki i z tego co wiem to mu działają całkiem nieźle :metal

altoot
12-02-2007, 15:34
zamienniki, o ile bedą z pewnego źródła, będą OK.
w cenie jednej zmienisz obie :bigok:

Ja płaciłem niecałe 200pln/szt.

PiotrekV6
17-02-2007, 21:32
Sondy znalazłem, teraz pytanie do kogoś kto wymieniał obie, bo z tego co popatrzyłem to z tą jedną (tą z przodu silnika) nie powinno być jazdy z wymianą, ale gorzej z tą drugą sondą... czy ktoś z was wie jak do tego się zabrać, ew. proszę o info ile to możę kosztować w warsztacie, oczywiście nie ASO, ew. namiary na warsztat gdzie z tym sie uporają bez większych problemów, w Wawie ew. okolicach.
Oczywiście nie chciałbym wydać majątku na samą wymianę.

BS
17-02-2007, 21:36
Sondy znalazłem, teraz pytanie do kogoś kto wymieniał obie, bo z tego co popatrzyłem to z tą jedną (tą z przodu silnika) nie powinno być jazdy z wymianą, ale gorzej z tą drugą sondą... czy ktoś z was wie jak do tego się zabrać, ew. proszę o info ile to możę kosztować w warsztacie, oczywiście nie ASO, ew. namiary na warsztat gdzie z tym sie uporają bez większych problemów, w Wawie ew. okolicach.
Oczywiście nie chciałbym wydać majątku na samą wymianę.

www.abscar.pl ... na pewno nic nie zepsują :metal ... ceny jak na wawę to do przyjęcia...

Meli
17-02-2007, 21:37
Witam
Chciałem się podłączyć do tematu. Proszę Was o namiary na sklepy internetowe, bądź miejsca w okolcach Wawy gdzię mogę zakupić pewną SONDĘ LAMBDĘ.
Dzięki
pozdrawiam Meli

BS
17-02-2007, 21:47
Witam
Chciałem się podłączyć do tematu. Proszę Was o namiary na sklepy internetowe, bądź miejsca w okolcach Wawy gdzię mogę zakupić pewną SONDĘ LAMBDĘ.
Dzięki
pozdrawiam Meli

możesz kupić tutaj (http://ford.sklep.pl/sklep,1502,31001891,18022217958151,03,,pl-pln,227581,0.html) sklep pewny ... wstąpisz do klubu to będziesz miał w nim zniżki :) :satan: :metal

Meli
17-02-2007, 21:56
Dzięki Kolego BS, lecz myślałem ze idzie taniej kupić tą Lambdę :wall: .
Orientujesz się może czy ta sonda z tego sklepu pasuje do wszystkich silników i każdego rocznika??
dzięki i pozdrawiam

BS
18-02-2007, 08:38
Dzięki Kolego BS, lecz myślałem ze idzie taniej kupić tą Lambdę :wall: .
Orientujesz się może czy ta sonda z tego sklepu pasuje do wszystkich silników i każdego rocznika??
dzięki i pozdrawiam

tam masz chyba opisaną kompatybilność ... sonda jest uniwersalna więc powinna pasować wszędzie ... jak masz wątpliwości to do nich zadzwoń-udzielą fachowej porady ... sondę możesz kupić taniej tylko musisz mieć PEWNEGO sprzedawcę- na allegro jest trochę tańszych ale niestety okazało się ze te najtańsze to odpady produkcyjne nie trzymające parametrów :wall: co na własnej skórze sprawdziło kilku naszych kolegów :getsome: :zly: