PDA

Zobacz pełną wersję : V6 lambda dostęp i koszt



szwagier
19-02-2007, 23:51
Witam. Moja V na Na warsztacie pod kompem i voltomierzem powiedziała mi że nie pasi jej jedna sąda :terefere:(przednia) . Na miejscu dowiedziałem się że aby ją wymienić trza zrobić kupę innych rzeczy m in odsunąć chłodnicę. Wiem że szproty w puszce mają więcej miejsca ale czy faktycznie jest z tym tyle roboty czy chodzi tylko o podbicie kosztów?
Druga sprawa to koszt Lambdy. przeszukałem forum i dalej jestem głupi. Jedni tylko oryginał inni że uniwersalne tyż dobre. Jestem za oryginałem ale pewnie tylko do czasu jak poznam jej cenę :placz: :))
Będę wdzięczny za wszystkie podpowiedzi :beer:

altoot
19-02-2007, 23:54
Uniwersalną NTK kupisz za niewiele ponad 200pln (NTK robi sondy dla Forda na pierwszy montaż).
Do wymiany tej przedniej nie trzeba przesuwac zadnych chłodnic :))


Wymiana mojemu mechanikowi zajeła 20 minut.
Gorzej jest z tą tylną :zaklopotanie:

szwagier
19-02-2007, 23:59
Uniwersalną NTK kupisz za niewiele ponad 200pln.
Do wymiany tej przedniej nie trzeba przesuwac zadnych chłodnic :))


Wymiana mojemu mechanikowi zajeła 20 minut.
Gorzej jest z tą tylną :zaklopotanie:



Długo jeździsz już z NTK? żadnych problemów? A może masz jakieś namiary na sklep który je ma? W sklepie Forda mają tylko oryg a w dodatku w ofercie nie znalazłem do V-ki.
Pewnie przerabiałeś ten temat więc może pamiętasz jaki jest koszt oryginału?

altoot
20-02-2007, 00:09
Nie musi być wybitnie do V-ki. Ważne żeby była 4-przewodowa. Ja zmieniałem jakoś na wiosnę. Akurat tej firmie ufam (pod warunkiem, ze handlują tym sprawdzeni ludzie).
Poszukaj tematu założonego przez "PiotrekV6" - o ile pamiętam były w nim linki do sond NTK.



edit:

tu masz link do sondy a i źródło sprawdzone :metal :bigok:
http://ford.sklep.pl/sklep,1502,31001891,18022217958151,03,,pl-pln,227581,0.html

szwagier
20-02-2007, 00:18
Wielkie dzięki. Czekam na odpowiedź i mam nadzieję że już niedługo wstąpię do grona wybranych. Niestety teraz masz tylko wirtualnego :beer: ale przy najbliższej okazji odwdzięczę się realnie :) :beer: :beer: :beer: