PDA

Zobacz pełną wersję : Centralny zamek a pilot



Chlipek
26-02-2005, 11:28
Witam ponownie. Mam pytanie - na wyposażeniu mam centralny zamek, ale bez pilota. Jak można w prosty sposób założyć takie "udogodnienie" i czy ktoś z Was poleca jakieś konkretne. Posiadam Mondeo '97 Kombi.
Z góry wielkie dzięki. A tak na marginesie to bardzo fajna stronka - będziecie mieli upierdliwego gościa - przyznam się że mało co znam się na samochodach...
PZDR Ł :pad:

Miroo
26-02-2005, 13:58
Spoko jest tu wielu kompetentnych i cierpliwych ludzi , ktorzy sluza rada.Sam sie przekonalem. :) WITAMY! :bigok:

szczerba
26-02-2005, 18:04
Witam ponownie. Mam pytanie - na wyposażeniu mam centralny zamek, ale bez pilota. Jak można w prosty sposób założyć takie "udogodnienie" i czy ktoś z Was poleca jakieś konkretne.

Jeśli nie masz oryginalnego kluczyka z pilotem to możesz podłączyć C.Z. do alarmu i pilota od niego. Każdy serwis zajmujący się montażem alarmów zrobi Ci taką usługę za niewielkie pieniądze. Mam tylko jedną radę dla Ciebie, nie decyduj się na robotę w pierwszym, odwiedzonym serwisie. Najpierw odwiedź kilka, porozmawiaj z fachowcami, poznaj cenę i sposób montażu i wówczas wybierz to co dla Ciebie będzie najkorzystniejsze.