PDA

Zobacz pełną wersję : czy ma ktos takie?



Damiano
04-03-2007, 01:16
Witam. mam zamiar kupic cb radio. w mojej miescinie jest sklepik ktory sprzedaje takie cudo. znalazlem taki sam na allegro.
http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=166165480
czy ma ktos z was taki sprzet? i co o nim myslicie? zastanawiam sie na unidenem510 i teraz juz nie wiem. w temacie jestem zielony 8O

B4n4n
04-03-2007, 02:14
wizualnie ladne opcje tez ciekawe ale takowego nie mam i tez nei widzialem

radiosystem
04-03-2007, 08:46
Radio ładne , ale mam obiekcje co do funkcjonalności.
To co widać, to :
praca na tzw. "5" (piątkach)
chyba w systemie niemieckim

Ja bym nie ryzykował. Sprzedawca ładnie to radyjko opisuje , ale najważniejszych informacji nie podaje. Tak jakby wiedział ,że to radyjko w polsce nie będzie pracowało.

Pozdrawiam.

welshman2
04-03-2007, 11:10
Radio ładne , ale mam obiekcje co do funkcjonalności.
To co widać, to :
praca na tzw. "5" (piątkach)
chyba w systemie niemieckim

Ja bym nie ryzykował. Sprzedawca ładnie to radyjko opisuje , ale najważniejszych informacji nie podaje. Tak jakby wiedział ,że to radyjko w polsce nie będzie pracowało.

Pozdrawiam.
Lepiej z takim cudami nie ryzykowac jak przedmówca powiedział, chociaż wizualnie radio całkiem całkiem... poza tym Sprzedający chyba nie wie o czymś takim jak odpowiedzialność.... gość może mieć kłopoty :wall: :satan:

jedrek_G
04-03-2007, 13:22
Przeca pisze że multistandart na Europę - będzie u nas chodzić
To samo mają między innymi TTI

swinx__wawa
04-03-2007, 17:21
bedzie chodzilo :) :banan:

welshman2
04-03-2007, 17:26
bedzie chodzilo :) :banan:
Jezdeś pewiem Maciek? :satan:

swinx__wawa
04-03-2007, 17:32
jakos mi ta czestotliwosc mowi ze tak :)

BS
04-03-2007, 17:52
będzie chodziło- radio ma multistandard- wystarczy mu powiedzieć w jakim kraju jesteś a samo dostosowuje częstotliwość kanałów, kanały ratunkowe i odpowiednie moce nadawcze i modulacje :metal

Damiano
05-03-2007, 15:03
Zastanawiam sie nad Unidenem 520 i tym Roadcom. ktory waszym zdaniem bylby lepszy? i czy uniden520 jest legalny? chodzi mi o te ceryfikaty, gdyz sprzedawca powiedzial mi ze moze mi go sciagnac ale za ok 500zl 8O bo z certyfikatem. a te na allegro to sa bez certyfikatu i dlatego tanie. co o tym sadzicie? moze macie jakis sprawdzone dojscie do unidenow. i jescze jedno. Czy Uniden bedzie dzialal bez problemu w Anglii?za pomoc z gory dzieki

BS
05-03-2007, 15:08
Zastanawiam sie nad Unidenem 520 i tym Roadcom. ktory waszym zdaniem bylby lepszy? i czy uniden520 jest legalny? chodzi mi o te ceryfikaty, gdyz sprzedawca powiedzial mi ze moze mi go sciagnac ale za ok 500zl 8O bo z certyfikatem. a te na allegro to sa bez certyfikatu i dlatego tanie. co o tym sadzicie? moze macie jakis sprawdzone dojscie do unidenow. i jescze jedno. Czy Uniden bedzie dzialal bez problemu w Anglii?za pomoc z gory dzieki

uniden to starsza konstrukcja i nie będzie działać w anglii przez przestrojenia (ingerencja w elektronikę radia)- w tym przypadku jednak polecam radia z multisystemem - TTI albo to co było wyzej podane ... a za 500 złotych to niech on sobie tego unidena w buty wsadzi ... łaskę robią ...

Damiano
05-03-2007, 15:18
jakie radyjko polecacie zeby dobrze dzialalo na Europe?bez zadnych integracji w elektronike? gabarytowo cos jak uniden no i cena oraz funkcjonalosc.

BS
05-03-2007, 15:31
jakie radyjko polecacie zeby dobrze dzialalo na Europe?bez zadnych integracji w elektronike? gabarytowo cos jak uniden no i cena oraz funkcjonalosc.

TTI 880 - masa funkcji i wszystkie kraje europy... TTI 770 tez ma multisystem ale jest mniejsze ... no i te inteki

Damiano
05-03-2007, 16:00
czyli TTI880 powinno sie zmiescic po lewej stronie w miejsce gabki :) ???
no chyba ze jakis INTEK?moze cus polecicie jescze?
1. musi wlezc w miejsce gabki
2. dzialac w Europie
3. dobre funkcje
4. dobra cena :) :)

BS
05-03-2007, 16:01
no 880 to może nie wleźć -sprawdź wymiary w necie... do 770 będziesz już musiał nieźle nakombinować bo ono jest idealne na szerokość-zajmuje całe miejsce na gąbkę i trochę nawet za długie jest i trudno je tam wpasować- dlatego u mnie siedzi przy tunelu od strony pasażera :metal

Damiano
05-03-2007, 17:34
BS wspomniales cos o Intekach, jaki bys polecil? narazie to sklaniam sie do TTI770. ale jescze nie kupilem :jezyk1:

Ma ktos z was moze jakas fotke jak te 770 wyglada w MKI z lewej strony?

welshman2
05-03-2007, 19:52
BS wspomniales cos o Intekach, jaki bys polecil? narazie to sklaniam sie do TTI770. ale jescze nie kupilem :jezyk1:

Co do inteka to ja będę mógł coś powiedzieć bo czekam na m-490 gdyż leci do mnie już od soboty :satan: Dobre radyjko - kopia tti880 lub odwrotnie :satan:

konishoa
05-03-2007, 19:55
Wymiary TTI-880 (akurat mam przy kompie instrukcję):
Dł: 156;
Szer: 176;
Wys: 51

Działa w Europie - sprawdzone :))
Tylko przełączanie pomiędzy "0" a "5" jest do d..

Damiano
05-03-2007, 20:17
czytalem teraz o tym TTI770 ze cus tu jest nie legal 8O chce 100% legalne i pewne zrodlo. macie moze jakis sprawdzony sklep wysylkowy?bo chyba allegro odpada. :niewiem:

marcin_s18
05-03-2007, 20:21
czytalem teraz o tym TTI770 ze cus tu jest nie legal 8O chce 100% legalne i pewne zrodlo. macie moze jakis sprawdzony sklep wysylkowy?bo chyba allegro odpada. :niewiem:

jezeli radio ma komplet dokumentów, tj, certyfikat zgodności (dostajesz to przy zakupie) to znaczy że w momencie zakupu sprzęt spełniał normy (czy jakoś tak) i sobie go normalnie uzytkujesz. A tti770 wchodzi w miejsce na gąbke, tylko na plecy trzeba wyciąć troszkę miejsca w tym schowku.

BS
05-03-2007, 20:29
czytalem teraz o tym TTI770 ze cus tu jest nie legal 8O chce 100% legalne i pewne zrodlo. macie moze jakis sprawdzony sklep wysylkowy?bo chyba allegro odpada. :niewiem:

spox ... deklaracja zgodności jest międzynarodowa a tylko polskie władze się czepiają (albo takie skuteczne albo takie czepliwe) i za granicą nie będziesz miał z tym problemu :metal

Damiano
05-03-2007, 21:04
Dlatego wolalbym kupowac z dobrego zrudla, gdzie dostane z deklaracja i moze czyms jescze :) kupowal ktos juz z allegro?macie kogos spraedzonego?kurde doszedl teraz jescze ten Intek 490 8O 8O
Czyli Uniden odpada.
Zostaje TTI770 i Intek490(chyba ze polecicie cos innego w cenie do 350)
Co lepsze?i dlaczego :)
Wiem ze zawracam wam :ass: ale jestem zielony w tym temacie i licze na wasza pomoc.
z gory wielkie dzieki i duze :beer:

ugni
05-03-2007, 21:13
Ja kupiłem Undena 520 Pro na alledrogo tydzień temu.Fajnie chodzi.I nie przejmuje sie policją

BS
05-03-2007, 21:18
Dlatego wolalbym kupowac z dobrego zrudla, gdzie dostane z deklaracja i moze czyms jescze :) kupowal ktos juz z allegro?macie kogos spraedzonego?kurde doszedl teraz jescze ten Intek 490 8O 8O
Czyli Uniden odpada.
Zostaje TTI770 i Intek490(chyba ze polecicie cos innego w cenie do 350)
Co lepsze?i dlaczego :)
Wiem ze zawracam wam :ass: ale jestem zielony w tym temacie i licze na wasza pomoc.
z gory wielkie dzieki i duze :beer:

prawdopodobnie żaden z nas nie miał w łapach jednego i drugiego ... wydaje mi się że intek ma dw czyli odsłuch 2 kanałów -to ma dopiero TTI 880 ... ale ten intek też jest chyba większy... TTI jest małe i zgrabne-podświetlenie niebieskie o regulowanym stopniu natężenia i tyle mogę pomóc ... myślę że będziesz zadowolony i z jednego i z drugiego ... na Twoim miejscu brałbym TTI 770 bo całkiem mi się dobrze sprawuje+ jak najlepszą antenę-teraz bym na tym nie oszczędzał :up:

Damiano
05-03-2007, 21:55
TTI tez mi sie podoba, ma duzo dobrych i przydatnych funkcji. tylko kwestia kupienia go. Na allegro jest interesujaca cena 255zł!http://www.allegro.pl/item170679729_radio_cb_tti_tcb_770_gwar_faktura_no we_gratis.html Co o tym sadzicie?chodzi mi przede wszystkim o gwarancje i reklamacje w razie "W". Czy jak kupie na allegro i cus sie stanie z radyjkiem czy bedzie uwzgledniona gwarancja w jakims zakladzie naprawy CB. moze ktos z was juz mial takie przygody

krzys-68
05-03-2007, 21:59
Dlatego wolalbym kupowac z dobrego zrudla, gdzie dostane z deklaracja i moze czyms jescze :) kupowal ktos juz z allegro?macie kogos spraedzonego?kurde doszedl teraz jescze ten Intek 490 8O 8O
Czyli Uniden odpada.
Zostaje TTI770 i Intek490(chyba ze polecicie cos innego w cenie do 350)
Co lepsze?i dlaczego :)
Wiem ze zawracam wam :ass: ale jestem zielony w tym temacie i licze na wasza pomoc.
z gory wielkie dzieki i duze :beer:jest na alledrogo firma z Krakowa,login notebooki.de mają.Powazni sa :banan:

BS
06-03-2007, 09:52
ja kupowałem od tego (http://allegro.pl/show_user.php?uid=1062992) gościa na allegro- wszystko poszło dobrze a facet zna się na sprzęcie bo trochę z nim pomailowałem

ubidigi
06-03-2007, 23:20
Roadcom jak najbardziej będzie, chodziło w Polsce. Fotki przestawiaja ustawienia na Niemcy 80 ch w FM. Pewnie tylko takie gościu miał fotki . Jak słyszałem - bom go w ręce nie miał - straszny szumofon.
Jeśli można coś doradzić to radyjkiem które idealnie będzie pasowało w półeczce na "gąbkę" , który ma multinormę tj. możesz go używać w całej Unii , bez wodotrysków które do niczego konkretnego się nie przydają a stanowią jedynie potecjalny element do popsucia - bo przecież jadąc autkiem nie ma za bardzo czasu na gapienie się w wyświetlacz-, bez jarmarcznych kolorów wyświetlacza, pasujące do oświetlenia kokpitu MKI/II, nie mającym - jak na razie - problemów z UKE jest President Harry II ver. Classic lub ASC. Można go mieć za 380 zeta ver Classic i 420 zeta ver ASC od czeskiego dilera Presidenta w Ostravie. Gościu nie wysyła do Polski (Częstochowa czuwa) pozostaje wizyta osobista. W Polsce możesz go mieć już od 480-500 zeta.

BS
07-03-2007, 06:28
tak.. radyjko fajne tylko nie na polską kieszeń ...

marcin_s18
07-03-2007, 12:25
Mam TTI770 w dwóch autach, w jednym na magnesówce, w drugim na New Alska. W obu sprawuje sie super. Bodzio tez jeździ na zestawie TTI770 + New Alaska. Piatek77 tez ma TTI770 + stałka (a miał już radia za 1000 zł, bo cb-radiem zajmuje się na codzień). I co ?

I wszyscy zadowoleni :satan: :metal

BS
07-03-2007, 12:36
Mam TTI770 w dwóch autach, w jednym na magnesówce, w drugim na New Alska. W obu sprawuje sie super. Bodzio tez jeździ na zestawie TTI770 + New Alaska. Piatek77 tez ma TTI770 + stałka (a miał już radia za 1000 zł, bo cb-radiem zajmuje się na codzień). I co ?

I wszyscy zadowoleni :satan: :metal

i ja też mam i też zadowolony jestem z TTI 770 ... mógłby mieć odsłuch drugiego kanału (na wypady klubowe) ale przełączniki w mikrofonie to rekompensują i można szybko zmienić kanał :metal .

Damiano
08-03-2007, 12:16
No to sie zdecydowalem :metal Zakupilem TTi770 od sprawdzonego sprzedawcy z Krakowa:) .Mam nadzieje ze bedzie dobrze sluzylo :metal Dzieki koledzy za pomoc. :beer: