PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z załanczaniem się klimy :(



owad
13-06-2005, 20:15
Kruca problem dziwny.. w modku 2.0. W piątek chodziła klima a dziś (poniedziałek) nie chodzi... a jedyne co było robione w między czasie to wyciągana wtyczka od czujnika temperatury na silnku.. od tego czujnika który wyświetla temp na desce....no i czy jest możliwe że to ma jakiś wpływ na załanczanie klimy.. bo ona poprostu się nie włancza znaczy sprężarka sie nie włancza i nie obciąża silnika .. prosze o pomoc

fuel111
13-06-2005, 20:41
Sprawdź bezpieczniki pod nogami pasażera i w komorze silnika, sprawdź też przekaźnik od załącznia. Albo masz ten sam problem co ja czyli za dużą szczelinę na elektrosprzęgle. Posprawdzaj i daj znać. :)

zack29
13-06-2005, 20:55
Jak podpowiada kolega fuel, na początek bezpieczniki, potem sprawdź kabelek który odłączyłeś. Może się naderwał. No, na koniec :) uzupełnij info w profilu bo nie wiemy ktrą masz wersję mondka.
pozdro

owad
13-06-2005, 21:38
no o bezpiekach nie myslalem a co do wtyczki która była wypięta wydaje się że nie ma żadnego problemu... jutro przetestuje bo dzis juz ciemno i leje

krzys-68
13-06-2005, 21:47
no o bezpiekach nie myslalem a co do wtyczki która była wypięta wydaje się że nie ma żadnego problemu... jutro przetestuje bo dzis juz ciemno i lejeA nie wyjmowałeś czasami na załaczonej instalacji ?

fuel111
13-06-2005, 23:28
no o bezpiekach nie myslalem a co do wtyczki która była wypięta wydaje się że nie ma żadnego problemu... jutro przetestuje bo dzis juz ciemno i lejeA nie wyjmowałeś czasami na załaczonej instalacji ?
Krzysiu a co się dzieje jak wyłączysz na załączonej instalacji? Nie robiłem tego, ale ciekawy jestem.

mburz
13-06-2005, 23:36
generalnie czujnik temp. deski, modułu eec i klimy to jeden i ten sam. jeśli zdejmiesz wtyczkę na włączonym silniku to wentylatory się wyłączą a przez to wyłączy się klima.
Mowa o MK II i MK III

owad
14-06-2005, 10:00
no jedyn elogiczne wytłumaczenie to rzeczywiście ta wtyczka.. bo inaczej tego nie widze.. jeśli chodzi o silnik to był wyłączony wiec raczej z tym problemu nie ma.. ale jak mówicie ze ten czujnik tez odpowiada za klime no to musze przy tym pogrzebac
Dziękuje za rade... jak się ogarne to pójde popatrzeć i zdam komentarz z akcji