PDA

Zobacz pełną wersję : [MONDEO] KLIMA..................



roberto
15-06-2005, 20:25
jestem tu nowy, wiec moze zaczne tak:
:bigok: WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE.....

Na poczatek mam pytanko.
mam do sprzedania kompletny uklad klimatyzacyjno grzewczy do FORDA MONDEO 97r. "100 % sprawna"

slyszalem ze taki uklad pasuje tez do innych modeli forda czy wiecie moze do jakich "o ile oczywiscie to prawda"
dodam jeszcze ze uklad pochodzi z mondeo 1.6 16v
czy w pozostalych wersjach silnikowych klima sie czyms roznila????

POZDRAWIAM

fuel111
15-06-2005, 20:35
Pasuje do Mondeo MK II czyli od 1996 do października 2000 roku i każda wersja nadwozia :metal a w ogóle witaj :bigok:

HEVA
15-06-2005, 20:36
jestem tu nowy, wiec moze zaczne tak:
:bigok: WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE.....

Na poczatek mam pytanko.
mam do sprzedania kompletny uklad klimatyzacyjno grzewczy do FORDA MONDEO 97r. "100 % sprawna"

slyszalem ze taki uklad pasuje tez do innych modeli forda czy wiecie moze do jakich "o ile oczywiscie to prawda"
dodam jeszcze ze uklad pochodzi z mondeo 1.6 16v
czy w pozostalych wersjach silnikowych klima sie czyms roznila????

POZDRAWIAM

To nie ten dział raczej.
No i widzę, że chcesz pytaniem rozszerzyć krąg potencjalnych nabywców.
Klima będzie pasowała do każdej wersji silnikowej Mondeo MKII od 1996 do 2000 roku. Do MKI chyba też to samo.

roberto
15-06-2005, 20:44
poprostu wolalem sie upewnic.
kilka osob pytalo mnie czy ta klima pasuje do wczesniejszego modelu a ja nie wiedzialem wiec wolalem sie upewnic.

jesli komus przeszkadza ten post albo traktuje go jak ogloszenie to prosze go USUNAC!!

mi chodzilo tylko o INFORMACJE !!

HEVA
15-06-2005, 20:49
poprostu wolalem sie upewnic.
kilka osob pytalo mnie czy ta klima pasuje do wczesniejszego modelu a ja nie wiedzialem wiec wolalem sie upewnic.

jesli komus przeszkadza ten post albo traktuje go jak ogloszenie to prosze go USUNAC!!

mi chodzilo tylko o INFORMACJE !!

Wporzo :) Podejrzewam, że Admin przewali go do innego działu :metal

v1tek77
15-06-2005, 21:14
To dopiero prawdziwy milosnik MDO :satan:
Na wstepie sprzedaje klime :))

krzys-68
15-06-2005, 21:33
jestem tu nowy, wiec moze zaczne tak:
:bigok: WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE.....

Na poczatek mam pytanko.
mam do sprzedania kompletny uklad klimatyzacyjno grzewczy do FORDA MONDEO 97r. "100 % sprawna"

slyszalem ze taki uklad pasuje tez do innych modeli forda czy wiecie moze do jakich "o ile oczywiscie to prawda"
dodam jeszcze ze uklad pochodzi z mondeo 1.6 16v
czy w pozostalych wersjach silnikowych klima sie czyms roznila????

POZDRAWIAMTo ze sie przywitałeś to fajnie.Ja też :bigok: ,ale na takie posty jest dział"poszukiwana,albo giełda ogłoszeń :satan: ADMIN gdzie jesteś :)

roberto
15-06-2005, 23:11
widze ze kolega "krzys-68" ma maly problem z czytaniem albo rozumieniem tego co czyta.
poza tym nie jestem zadnym milosnikiem MDO.

poprostu mam do sprzedania cos co jest czescia forda mondeo i wydawalo mi sie ze to forum jestmiejscem w kyorym moge zaczerpnac informacji o ktorych nie mialem pojecia "dzieki uprzejmosci FUEL111 oraz HEVA"
juz wiem. "DZIEKI CHLOPAKI"

doskonale wiem ze ogloszenia sprzedazy sa w dziale do tego celu stworzonym.
jednak wychodze z zalozenia zanim cos sie sprzeda badz tez kupi nalezy zaczerpnac na ten temat nieco informacji.

POZDRAWIAM









"kto pyta jest glupi przez piec minut, kto nie pyta o nic glupi jest przez cale zycie"

badseed
15-06-2005, 23:57
Witam cie :bigok: choc nie masz MDO i nie jestes nim zainteresowanym....moze kiedys :)

nie rozumiem chlopakow ?

gosc chcial sie cos dowiedziec moze nie trafil z "forum" ale pewnie chcial dostac konkretna odpowiedz wiec zapytal...mi sie wydaje ze powinnismy dac odpowiedz i zachecic do wstapieni a nie od razu "a nie to forum, a co tu szukasz...."

nie zrozumcie mnie zle...ale powinnismy ludzi zachecac do NAS a nie ich :banan:

wiecej wyrozumialosci :)

P.S.
jak znam zycie ja dostane :banan:
:) :) :)