PDA

Zobacz pełną wersję : st 220 nie trzyma mocy



mpirat
13-04-2007, 17:04
Witam wczoraj autko<st220> pojechało na hamowanie. Wynik około10% deficytu mocy:( km . Gość co to robił mówił ,że to nie 1 przypadek...... fordy tak maja.... . Mam pytanko czy ktoś z was shamował st? Jakie wyniki wam powychodziły? Następna sprawa czy ktoś robił moda w vtechu? Bo nie wiem czy gra jest warta świeczki. pozdrawiam

rc23
13-04-2007, 18:30
kiedyś już był jeden rozczarowany ale w tamtym przypadku chodziło o fokę
moc silnika podana w katalogu NIE PRZEKŁADA się wprost na pomiar na hamowni

poszukaj może w "szukaj" dosyć długi topic to był

Luca
13-04-2007, 19:01
A pamiętacie, czy Ugni hamował swoje "bydlę" na spocie hamowniczym w Wawie :jezyk1:
Wiem, że Hugowi wyjszło chyba nawet ciut więcej niż fabryka dała :hehe: :hehe: - tao tak w odpowiedzi na tekst "hamownika" twierdzącego, że generalnie Fordy zaniżają :satan: :)) :)) :)) :))

Może Ugni ma jeszcze gdzieś w szufladzie wykresy i wrzuci na Forum :metal

Ugniiiiiii

mpirat
13-04-2007, 21:25
Luca zagadaj z tym gościem , żeby swój wykres zamieścił:) chętnie bym ze swoim porównał. Ps Są jacyś użytkownicy st z lublina? Chętnie bym się spotkał:)pozdro

bary
13-04-2007, 23:22
Dużo tego było na forum.
Niestety Fordy tak mają.
10 % mniej to i tak nie tak źle.

STraits
13-04-2007, 23:53
Luca zagadaj z tym gościem , żeby swój wykres zamieścił:) chętnie bym ze swoim porównał. Ps Są jacyś użytkownicy st z lublina? Chętnie bym się spotkał:)pozdro

Witamy kolege z Lublina. Zapraszamy w niedziele na SPOT lokalny. Będzie przynajmniej jedno ST.

Odnośnie hamowni - zgaduje że byłeś u Tomka na Szańcowej ? U mnie też wyszło mniej mocy niż podaje FORD (około 184 na 205 deklarowane przez FORDa). Podejrzewam że coś nie tak mają z rolkami, bo zdajsie UGNI wykręcił tyle co fabryka daje ~220 KM. Planuje zrobic pomiary w wakacje w Krakowie w VTECHu lub w Warszawie - zależy gdzie będę wcześniej.