PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja gazowa III g



ketjow
22-06-2005, 21:21
Wszyscy piszą o II lub IV generacji instalacji gazowych,a ja mam pytanie jaka jest instalacja III g. podobno nie ma przy niej wystrzałów i ile ona kosztuje .

RWalentynowicz
22-06-2005, 21:36
Instalacja III gen to nic innego jak liniowy wtrysk gazu. Nikt tu o niej nie dyskutuje, gdyż do Muńków się ona nie nadaje. :)

ketjow
22-06-2005, 21:41
Wielkie dzięki i wszystko jasne.

krzys-68
22-06-2005, 22:46
Instalacja III gen to nic innego jak liniowy wtrysk gazu. Nikt tu o niej nie dyskutuje, gdyż do Muńków się ona nie nadaje. :)Ona generalnie nie jest popularna :satan:

Tauros
22-06-2005, 23:37
Instalacja III gen to nic innego jak liniowy wtrysk gazu. Nikt tu o niej nie dyskutuje, gdyż do Muńków się ona nie nadaje. :)
Nie nadaje sie, ale jeden z naszych klubowiczow ma III gen. :) Niestety na forum juz od dawna nie zaglada i na AC i tu :( A ciagle go widuje w Kraku przynajmniej jego Mondka :beer:

rydzadam
23-06-2005, 00:05
Instalacja III gen to nic innego jak liniowy wtrysk gazu. Nikt tu o niej nie dyskutuje, gdyż do Muńków się ona nie nadaje. :)

Mogę się mylić, ale czy czasami sprowadzane z Holandii egzemplarze mkI nie mają takich instalacji ?

RWalentynowicz
23-06-2005, 10:50
Instalacja III gen to nic innego jak liniowy wtrysk gazu. Nikt tu o niej nie dyskutuje, gdyż do Muńków się ona nie nadaje. :)

Mogę się mylić, ale czy czasami sprowadzane z Holandii egzemplarze mkI nie mają takich instalacji ?

Większość Holandii jeździ na II gen Viale :satan:

RWalentynowicz
23-06-2005, 10:54
Instalacja III gen to nic innego jak liniowy wtrysk gazu. Nikt tu o niej nie dyskutuje, gdyż do Muńków się ona nie nadaje. :)

Mogę się mylić, ale czy czasami sprowadzane z Holandii egzemplarze mkI nie mają takich instalacji ?

Większość Holandii jeździ na II gen Viale :satan: