PDA

Zobacz pełną wersję : Skrzypiąca obudowa liczników



Kafar
24-06-2005, 08:27
Jak pisałem niedawno wyciszyłem totalnie kabinę,teraz słyszę jak delikatnie skrzypi mi obudowa liczników. :wall: ,tak jakby za zegarami.odkręciłem wczoraj 2 śrubki te pod zaślepkami i dodatkowo zapodałem matę wygłuszającą pod cały ten badziew z zegarami a to troche mnie ale dalej skrzypi,czy muszę wyciągnąć wskaźniki żeby sie tam dostać czy jest jakiś inny sposób?Trochę boję się to wszystko wyciagać żeby czegoś nie spartolić.

altoot
24-06-2005, 08:48
no jak chcesz sie dostac za licznik, to nie masz innego wyjscia - musisz go wyjąć...

Ale nie panikuj - trudne to nie jest...uwazaj tylko na wtyczki w liczniku - mocno siedzą

Andy
24-06-2005, 08:50
jeśli chodzi ci o cały panel przedni to wyciągasz :
- zegarek pod nim są 2 śrubki
- przełączniki ogrzewania szyby 1 śrubka
- odkręcasz śrubki przy liczniku 2 szt
- jeżeli masz fordowski alarm to w panelu powinien być podięty czujnik, wypinasz go i cały panel jest twój
Oklejasz newralgiczne punkty i składsz spowrotem :)

Lolo
24-06-2005, 13:04
Calkiem niedawno mialem to samo... Ale u mnie skrzypialo stukalo i denerwowalo mnie co innego. Mianowicie wewnatrz auta tuz pod sama szyba idzie kawalek plastiku ktory trze sie z calym kokpitem... I to bylo to.... Sprawdz to.

Kafar
24-06-2005, 13:39
Calkiem niedawno mialem to samo... Ale u mnie skrzypialo stukalo i denerwowalo mnie co innego. Mianowicie wewnatrz auta tuz pod sama szyba idzie kawalek plastiku ktory trze sie z calym kokpitem... I to bylo to.... Sprawdz to.

to już ostatnio rozwiązałem podnosząc cały kokpit do góry. Ale dzięki za sugestię.