PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] przegub wewnetrzny - wymiana ?



Tomu
30-05-2007, 23:37
Witam :) nadszedl czas wymiany przegubu wewnetrznego w moim mondeo :/ powiedziano mi ze robicizna plus przegub fordowski plus minus 700 zlotych mnie wyjdzie ... czy ktos wymienial juz "te czesc"? ileplaciliscie ? moze macie jakies zamienniki ktore mozna polecic ? ewentualnie jakie ceny ? prosze o odpowiedz

Pozdrawiam
Tomek

zbigniew
31-05-2007, 00:25
być może nie musisz wymieniać całego przegubu a jedynie krzyżak i łożyska igiełkowe, a tu są koszta dużo mniejsze

STraits
31-05-2007, 10:18
Wsadzaj używke i za wszystko zmieścisz się w 150-200 PLN. Nie ma sensu zakładania nowego krzyżaka i łożysk jak środek juz poleciał.

Tomu
31-05-2007, 19:14
tak racja !! za 300 zł mam uzywana polos plus przegub wewnetrzny !! dziekuje za pomoc :)

vectra
31-05-2007, 22:20
A w jaki sposób objawia Ci się to niedomaganie przegubu?? hałas, luzy, czy jakieś inne objawy??

Michal-ol
03-06-2007, 09:37
Wstawilem uzywke. Wytrzytmala 3 miesiace i znowu musze robic. Wiecej sie w to nie bawie, kupie krzyzak i lozyska nowe koszt 130 zl :) Calego przegubu nie warto wymieniac. Chciaz podobno najlepiej wymienic caly przegub sprawny uzywany niz pakowac sam krzyzyak. Ja wpakowalem sam uzywany krzyzaczek i lozyska i rospadlo sie po 3 miechach:( Teraz kolejne koszty.

U mnie objawia sie to tym ze jak skrecam w prawo i samochod przechyla sie na lewo oraz jednoczesnie dodaje gazu ( na zakrecie ) to czuc takie zrywanie w kole kolo tracilo przyczepnosc, takie trykanie nieprzyjemne.