PDA

Zobacz pełną wersję : wklady do lamp przednich



darek003
03-03-2005, 22:02
Czy ktos wie gdzie mozna kupic same wklady rozpraszajace wiazke swiatla lamp przednich-swiatla mijania. za info z gory WIELKIE DZIEKI

Muder
03-03-2005, 22:32
witaj,tu masz linka do sklepiku http://www.automotosklep.home.pl/ tam szukaj z mondeo-szyba wewn.plastykowa lewa i prawa.koszty zabawy ok.140pln +własnoręczna wymiana.pozdro :satan:

mburz
03-03-2005, 22:39
Czy ktos wie gdzie mozna kupic same wklady rozpraszajace wiazke swiatla lamp przednich-swiatla mijania. za info z gory WIELKIE DZIEKI

uzupełnij Profil bo niewiemy jakim modelem jeździsz !!!!!! Domyslamy się że MK1 bo tam żółcieją :zly: - UZUPEŁNIJ !!

Tomi
03-03-2005, 23:28
Nie wiem czy jeszcze tam są i w tej cenie, ale mój szwagier kupił w tamtym roku wkładki do lamp po 35 zeta za sztukę w Łodzi w sklepie ATZ na Tuwima. Ale jescze raz powtarzam nie wiem czy cena jest wciąż aktualna! :getsome:

mburz
03-03-2005, 23:31
Nie wiem czy jeszcze tam są i w tej cenie, ale mój szwagier kupił w tamtym roku wkładki do lamp po 35 zeta za sztukę w Łodzi w sklepie ATZ na Tuwima. Ale jescze raz powtarzam nie wiem czy cena jest wciąż aktualna! :getsome:

atz
/42/ 630 60 28 lub 29

grzebyk
04-03-2005, 01:03
dziś na giełdzie w Poznaniu rozglądałem się za kloszami reflektora do MkI, czciałem kupić takie z rozpraszaniem na szybie, ale niestety mieli tylko z gładką szybą - do stosowania z wkładką , jak by kogoś interesowało koszt 60 zł,
jak by ktoś wiedział gdzie można dostać klosze rozpraszaniem na szybie "bezwkładkowe" to prosze o info. pozdrawiam

Tomi
04-03-2005, 01:14
poszukaj na forum, ten temat był już poruszany i nawet podałem link z pozycją allegro, gdzie takowe lampy były do sprzedania.

Tomi
04-03-2005, 01:15
o proszę: http://mkp.alfatel.pl/nuke/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=125&highlight=
:banan:

Mlynek
04-03-2005, 01:24
Hello!!
Ja kupowałem w zeszłym roku coś około listopada czyli nie tak dawno....szukałem i szukałem i w końcu się w kurzyłem dryndnąłem sobie do gościa co sie zwie Gonera & Company (dealer Forda) i orginalne eleganckie wkładki zakupiłem za jedną stófkę!!!! (2 szt. do prawego i lewego) wiem że wtedy gdy dzwoniłem i ich szukałem to ATZ było droższe!!!!! (teraz sie to mogło zmienić ) ale i tak uważam że ten ATZ jest drogi choć ma dużo częśći i do tego dostępnych od ręki ale potrafią się za to cenić !! :( niestety !!! pozdrawiam

Fredee
04-03-2005, 22:05
Tomi, te lampy do których podałeś link z allegro są z wkładkami! TRzeba się dobrze przyjrzeć! Są nowe więc wkładki przejrzyste ale w temacie chodziło o lampy bez wkładek.
POzdrawiam

grzebyk
05-03-2005, 00:37
śledziłem ten temat, nie potrzebyje całych lamp tylko klosze a dokładnie prawy bo lewy mam bezwkładkowy

rav
08-03-2005, 02:26
tez chciałem zmienic klosze na te "bezwkładkowe" z ostatnich miesięcy produkcji MkI ale problem w tym ze tam swiatła mijania obsługuje zarówka h7 a za wkładką siedzi h1 (drogowe w obydwu przypadkach h1). Moze ktos wie jak to wykombinowac zeby grało?

Tomi
08-03-2005, 02:32
najlepiej byłoby wymienić całe lampy. Sprawdź najpierw czy w obydwu przypadkach odbłyśnik jest taki sam. Żeby nie było tak, że wyjmujesz wkład, zagładasz klosze, przerabiasz wtyk i tył lampy pod H7 a snop światła będzie źle ukształtowany i efekt końcowy mizerny. 8O

Tomi
08-03-2005, 02:34
PS> uzupełnij profil!!!! :zly: Skąd jesteś jakim autem jeździsz?

rav
08-03-2005, 02:44
Mam wrazenie ze zamiast świateł mijania mam dwie świeczki na zderzaku. Czy wymiana (pożółkłych) wkładek i ewentualnie zarówek na jakies lepsze da jakies pozytywne rezultaty? Jesli ktos zmienił wkładke to niech zwróci uwage czy zarówka za nia jest w filtrem UV- jesli nie to raczej długo nie pocieszy sie białą wkładką.Pozdrawiam :beer: