PDA

Zobacz pełną wersję : Owiewki na szyby boczne



Michal72
01-07-2005, 18:49
Pojechałem dziś kupić żarówki do podświetleń, podjeżdżam pod zaprzyjaźniony sklep z częściami, a tu przed nim stoi samochód dostawczy z napisem "HECO - producent owiewek do samochodów".
No to podchodzę do gościa i pytam czy ma na samochodzie do Mundka z 96r. a on że ma. No to ja na to - "biorę", a on - "40,-". No to kupiłem. Gość jeszcze podszedł, ładnie zamontował za dziękuję i jeszcze dał takie blaszki jakby szyby ciężko pracowały u góry (wpierw spytał czy na korbę czy na pstryczki). Na allegro widziałem po 48,- + przesyłka - zaoszczędziłem ponad 10,- na pewno - więc pojechałem i za zaoszczędzone pieniążki kupiłem sobie :beer: .

szczerba
01-07-2005, 18:55
Pojechałem dziś kupić żarówki do podświetleń, podjeżdżam pod zaprzyjaźniony sklep z częściami, a tu przed nim stoi samochód dostawczy z napisem "HECO - producent owiewek do samochodów".
No to podchodzę do gościa i pytam czy ma na samochodzie do Mundka z 96r. a on że ma. No to ja na to - "biorę", a on - "40,-". No to kupiłem. Gość jeszcze podszedł, ładnie zamontował za dziękuję i jeszcze dał takie blaszki jakby szyby ciężko pracowały u góry (wpierw spytał czy na korbę czy na pstryczki). Na allegro widziałem po 48,- + przesyłka - zaoszczędziłem ponad 10,- na pewno - więc pojechałem i za zaoszczędzone pieniążki kupiłem sobie :beer: .

Zaoszczędziłeś więcej!
W sklepie za owiewki "Heco" trzeba dać 60zł

Miałem takie, byłem z nich zadowolony, szyba się nie blokowała w górnym położeniu, wnętrze podczas deszczu sie ładnie wentylowało a woda nie kapała do środka, ale jakiś gnój je ukradł :zly: i teraz juz nie kupuje następnych.

v1tek77
01-07-2005, 19:04
No to na to na piwko zarobiles :satan:
To sa niezle owiewki, z reszta byl o tym ostatnio caly watek :metal
Niech Ci bedzie na zdrowie :beer:

Michal72
01-07-2005, 19:10
No właśnie czytałem ten dialog o owiewkach i pomyślałem, że sobie takie kupię, a że udało się taniej..... A wyglądają naprawdę glajnie :banan:

fuel111
01-07-2005, 21:24
Szkoda tylko, że sam to :beer: musisz łykać :(

Miroo
01-07-2005, 23:21
Pojechałem dziś kupić żarówki do podświetleń, podjeżdżam pod zaprzyjaźniony sklep z częściami, a tu przed nim stoi samochód dostawczy z napisem "HECO - producent owiewek do samochodów".
No to podchodzę do gościa i pytam czy ma na samochodzie do Mundka z 96r. a on że ma. No to ja na to - "biorę", a on - "40,-". No to kupiłem. Gość jeszcze podszedł, ładnie zamontował za dziękuję i jeszcze dał takie blaszki jakby szyby ciężko pracowały u góry (wpierw spytał czy na korbę czy na pstryczki). Na allegro widziałem po 48,- + przesyłka - zaoszczędziłem ponad 10,- na pewno - więc pojechałem i za zaoszczędzone pieniążki kupiłem sobie :beer: .

Zaoszczędziłeś więcej!
W sklepie za owiewki "Heco" trzeba dać 60zł

Miałem takie, byłem z nich zadowolony, szyba się nie blokowała w górnym położeniu, wnętrze podczas deszczu sie ładnie wentylowało a woda nie kapała do środka, ale jakiś gnój je ukradł :zly: i teraz juz nie kupuje następnych.

Oby mu zaszkodziły,np.:szedł z Twoimi owiewkami zadowolony do domu,wpadł do studzienki i połamał ręce i nogi. :satan: :satan:

odnośnie ceny 40pln to dobra cena.20 dyszki w kieszeni. :up:

remik07
01-07-2005, 23:22
ale koleś , który miał mówi ,że one kompletnie nic nie dają , szum powietrza przy uchylonej szybie i tak jaki był taki jest.No to po co?
Dla zaparowanych szyb? - klima załatwia sprawę skutecznie i szybko.

fuel111
01-07-2005, 23:43
Remik dla zmiany pędu powietrza i wody w środku niekoniecznie samej pary. :satan:

Michal72
01-07-2005, 23:55
No już sobie pojeździłem z tymi owiewkami i szum przy ucholych szybach jest bo musi być, ale ciut mniejszy niż bez owiewek. Ale na pewno nie będzie mi kapało do środka jak deszczyk będzie sobie padał :metal .
A poza tym fajnie to wygląda :banan:

artem
09-07-2005, 23:47
A poza tym fajnie to wygląda :banan: mi też sie podoba :metal i też mam zamiar sobie kupić

waldemarz
10-07-2005, 00:24
ale koleś , który miał mówi ,że one kompletnie nic nie dają , szum powietrza przy uchylonej szybie i tak jaki był taki jest.No to po co?
Dla zaparowanych szyb? - klima załatwia sprawę skutecznie i szybko. Zgadza sie ale jesli uchylisz troszke to okno do wysokosci tej oslony i bedzie padal deszcz to nie wleci ci do srodka :jezyk1:

waldemarz
10-07-2005, 00:25
No już sobie pojeździłem z tymi owiewkami i szum przy ucholych szybach jest bo musi być, ale ciut mniejszy niż bez owiewek. Ale na pewno nie będzie mi kapało do środka jak deszczyk będzie sobie padał :metal .
A poza tym fajnie to wygląda :banan: Michas nie mow jak wyglada tylko klepnij zdjecie i pokaz :satan:

artem
10-07-2005, 00:51
Zgadza sie ale jesli uchylisz troszke to okno do wysokosci tej oslony i bedzie padal deszcz to nie wleci ci do srodka :jezyk1:tak masz racje ale pomysl o tych co nie maja klimy a pada deszcz i jest potwornie duszno takie choc malenkie uchylenie pewno juz cos da

artem
10-07-2005, 00:54
Michas nie mow jak wyglada tylko klepnij zdjecie i pokaz :satan:ja też ja też ja też :pad: chce zobaczyć :banan:

burton
12-07-2005, 09:49
owiewki na zdjecie!!!!chce je zobaczyc i ocenic czy jest o co szum (powietrza w czasie jazdy) robic:)))

Michal72
12-07-2005, 23:38
A oto i one.....moje piękne :) :banan: :banan: :banan:
http://www.autoo.pl/mkp/MKP20050712222431.JPG

http://www.autoo.pl/mkp/MKP20050712222604.JPG

Z drugiej strony na takich samochodach jakimi jeździmy, nawet najgorsze parchy będą wyglądać EXTRA :) :metal :)

burton
14-07-2005, 12:37
znaczy ze co ze samochody takie oblesne ze cos co wydaje sie na pozor oblesne bedzie wygladac slicznie.... :zly:
ok drocze sie ale dla wyklarowania chodzi o to ze "ladnemu we wszystkim ladnie" prawda....
no owiewki jak owiewki, i tak rzadko otwieram szyby hehehe (klima rulez:)))

Graluu
14-07-2005, 13:31
nie no - owiewki prezentują się super :metal

Michal72
16-07-2005, 12:32
Ja też mam klimę ale jednak czasem otwieram okna; polecam czasem przewietrzyć samochód. :) :satan:

artem
16-07-2005, 12:38
mi też się bardzo podobają :) :metal

Adek
16-07-2005, 17:07
Michal72 patrząc na twojego Mk jakbym widział swojego :metal też mam owiewki oraz tylne szyby przyciemnione super się to uzupełnia :beer: :beer: :beer:

Mirron
21-07-2005, 13:22
Kupiłem owiewki, wprawdzie nie HEKO tylko Lidera... i zawiodłem sie strasznie.... 8O Wygląd i funkjonalność na plus ale niestety nie domykają mi sie szybki zaś przy otwieraniu jest zdrowe szarpnięcie... no i przy domykaniu przy ostatniej fazie też cięzko idzie.... zdjąłem je póki co bo boje sie że popale silniczki
Jak jest u Was? Chodzi bez zmian czy też jakieś takie opory macie?

Michal72
21-07-2005, 23:24
Kupiłem owiewki, wprawdzie nie HEKO tylko Lidera... i zawiodłem sie strasznie.... 8O Wygląd i funkjonalność na plus ale niestety nie domykają mi sie szybki zaś przy otwieraniu jest zdrowe szarpnięcie... no i przy domykaniu przy ostatniej fazie też cięzko idzie.... zdjąłem je póki co bo boje sie że popale silniczki
Jak jest u Was? Chodzi bez zmian czy też jakieś takie opory macie?
Ja razem z owiewkami dostałem takie blaszki, że jakby ciężko chodziły szyby to trzeba je wtyknąć w szczelinę u góry i będą wtedy chodzić fajosko. U mnie chodzą szyby dobrze bez tych blaszek, tak, że mogę odstąpić. 29.07 będę w Lublinie, a blaszki są cały czas w samochodzie - jak chcesz to możemy się spiknąć i Ci je dam.

Mirron
22-07-2005, 08:53
Ja razem z owiewkami dostałem takie blaszki, że jakby ciężko chodziły szyby to trzeba je wtyknąć w szczelinę u góry i będą wtedy chodzić fajosko. U mnie chodzą szyby dobrze bez tych blaszek, tak, że mogę odstąpić. 29.07 będę w Lublinie, a blaszki są cały czas w samochodzie - jak chcesz to możemy się spiknąć i Ci je dam.

Kurcze, bardzo chetnie bym przyjął a przynajmniej wypróbował owe blaszki tyle że 29.07 rano wyjeżdżam moją strzałą na podbój Europy więc sie nie spotkamy chyba że będziesz jeszcze we wrześniu to wtedy może...
Pozdrawiam i dzięki za chęci!

Michal72
22-07-2005, 09:11
No to we wrześniu na zlocie :metal :metal - nie ma problema :)