PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] przełącznik wycieraczek



siku
10-07-2007, 13:42
chciałbym sobie zainstalować przełącznik do wycieraczek z tą 6stopniową regulacją prędkości ... czy to jest jakiś problem ? .. i czy sam dam radę ? ( a może trzeba odpinać poduszkę bądż inne szpeja za które lepiej żebym się nie brał ?) czy może lepiej udać się do kogoś bardziejszego pod względem mdo .. ?

aaa i czy wystarczy go wsadzić w miejsce starego i będzie działał ,czy może trzeba coś jescze pomajstrować ?

leszcz
10-07-2007, 14:07
chciałbym sobie zainstalować przełącznik do wycieraczek z tą 6stopniową regulacją prędkości ... czy to jest jakiś problem ? .. i czy sam dam radę ? ( a może trzeba odpinać poduszkę bądż inne szpeja za które lepiej żebym się nie brał ?) czy może lepiej udać się do kogoś bardziejszego pod względem mdo .. ?

aaa i czy wystarczy go wsadzić w miejsce starego i będzie działał ,czy może trzeba coś jescze pomajstrować ?

ja wsadziłem i dzxiała wysmienicie :satan: :satan:

robota na 5 min !!!! 2 srubki na dole i dwie u góry wyjac i włożyć i zatrybi :) :) :)

napewno będzie działąc jak poprzedni a czy będziesz mieć interwał to zależy czy masz tą część elektryki tez pociągniętą i czy masz jakiś tam przekażnik obsługujący ten interwał :satan:

dlugi64
10-07-2007, 14:11
siku a gdzie kupiłeś ten przełącznik?? bo wychodzi na to że i nam nie działa. co z tego że przełączam jak reakcji nie ma żadnej.

Długi

siku
10-07-2007, 14:41
siku a gdzie kupiłeś ten przełącznik??


no jeszcze nie kupiłem :) ... ale pełno tego na alledrogo ... po prostu w starym mondziaku z 93 roku mialem taki fajny regulatorek i nie powiem ale był bardzo praktyczny , teraz mam auto o wiele nowsze i tego nie mam , jedynie 3 biegi prędkości :wall: dlatego pomyslałem że może jakoś nie trudno się to robi :) .. tak czy siak kupię i zobaczymy czy zadziała :)


bo wychodzi na to że i nam nie działa. co z tego że przełączam jak reakcji nie ma żadnej.



może dlatego ...


czy będziesz mieć interwał to zależy czy masz tą część elektryki tez pociągniętą i czy masz jakiś tam przekażnik obsługujący ten interwał



może po prostu brak Ci tego czegoś :niewiem: ... a może się wymienimy .. Ty mi dasz taki z 6stopniową regulacją a ja Ci podeślę mój zwykły :) .. zawsze będziesz mogł powiedzieć że masz kawałek st200 :metal

Blejdzik
10-07-2007, 15:49
Jak chce Ci się babrać to na spocie możemy przekręcić z mojego do Twojego i sprawdzić czy będzie działał :)
Ale zamienić się nie zamienię, bo faktycznie to bardzo praktyczna rzecz :satan:

siku
11-07-2007, 18:54
ja jestem bardzo zainteresowany :) ... najchetniej to bym wcześniej już to zrobił bo do spotu jeszcze 2 tyg :( może jakoś się ustawimy w ciągu tygodnia i pogmeramy ? jakby co to pisz na priv :metal

waldek11
11-07-2007, 19:50
Według mnie potrzebny jest tylko ten przełącznik z interwałem, czyli modułem regulacji pracy wycieraczek. sprawdź czy masz biały kabelek na pinie 6 we wtyczce od tego przełącznika jeśli masz to będzie OK no chyba, że nie posiadasz modułu czasowego :( :satan:

bolo1719
11-07-2007, 22:57
Zmieniałem niedawno w swoim bolidzie ten przełącznik i działa bez problemu, ale musisz miec biały kabelek :metal