PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] przewody i swiece



koper666
13-07-2007, 21:16
witam koledzy dzisiaj po dlugich meczarniach (V6) wymienilem swiece i przewody i wszystko chodzi lepiej a teraz mam pytanie nieukrywam ze przewody kupilem NGK 130zł bo na motocrafty mnie troszke nie stac a swieczki oczywiscie orginaly i co powiecie mi na temat tych kabli WN ??? czy dobrze zrobilem?

Netoper
13-07-2007, 21:19
No to nie życzę Ci źle ale w najbliższym czasie raczej będziesz znowu zmieniał świeczki i będziesz musiał kupić orginalne przewody.
Do v-6 i do tego na gazie tylko orginały. NGK nie nadają się
Netoper

koper666
13-07-2007, 21:25
no ale przeciez ngk to dobra firma i tak jak orginaly ma 8 mm oczywiscie swieczki motorcrafty

Netoper
13-07-2007, 21:32
no ale przeciez ngk to dobra firma
Ale nie do v-6 na gazie.
Wiem że czułbyś się lepiej jakbyś przeczytał że jest OK. Ja Ci podałem swoją opinię i to co większość użytkowników pisze na forum.
Nas też zabolało jak musieliśmy za przewody zapłacić ale przynajmniej mam większą pewność że Dotti do domu dojedzie bez lawety.
Netoper

altoot
13-07-2007, 21:37
A bo to wszysto to wina gazu :foch:
Ale rzeczywiscie, na układzie WN się raczej nie oszczedza w przypadku tego silnika.

Ori-kable to coś koło 300pln

koper666
13-07-2007, 21:42
ok dzieki mam nadzieje ze sie mylicie :) no ale jak bedzie trzeba to wymienei przewody na orginaly ale powiem ze chialbym sie przejechac innym V6 zeby porownac jak chodzi moj bolid bo nigdy nie jezdzilem innym V6 i nie wiem jak powinnen chulac

Netoper
13-07-2007, 21:49
ok dzieki mam nadzieje ze sie mylicie no ale jak bedzie trzeba to wymienei przewody na orginaly
Życzę żeby chodziły jak najdłużej, na szczęście w naszych autach kolektory są metalowe gorzej z obudową filtra powietrza, szkoda że nie mam zrobionych fotek jak nasz wygląda po jeżdzie na NGK przez poprzedniego właściciela.
Ja raczej starałbym się odsprzedać te przewody póki nowe i kupowałbym Motorcrafta.


innym V6 zeby porownac jak chodzi moj bolid
Może jakiś spot będzie w Twojej okolicy.
Netoper

koper666
13-07-2007, 21:52
a co sie moze stac??

Netoper
13-07-2007, 22:20
a co sie moze stac??
Strzały w dolot, coś tak jakbyś petardę do przepustnicy włożył.
Netoper

_Danplus
13-07-2007, 23:01
a co sie moze stac??
Nie stresuj się - będziemy w mniejszości :metal Dla mnie drut to drut i też mam założone podróbki. A strzały to i na oryginalnych kablach miałem (kwestia regulacji LPG).
Jak poszukasz po necie na innych forach to się dowiesz, że podróbki są równie dobre jak Motocrafty - takie małe wariactwo :glupi1:
Każdy ma swoje zdanie i "naciął" się albo na oryginale albo na podróbce. Po prostu będziesz to musiał sprawdzić w praktyce jak się kabelki zachowują :metal

bary
13-07-2007, 23:11
a co sie moze stac??
Nie stresuj się - będziemy w mniejszości :metal Dla mnie drut to drut i też mam założone podróbki. A strzały to i na oryginalnych kablach miałem (kwestia regulacji LPG).
Jak poszukasz po necie na innych forach to się dowiesz, że podróbki są równie dobre jak Motocrafty - takie małe wariactwo :glupi1:
Każdy ma swoje zdanie i "naciął" się albo na oryginale albo na podróbce. Po prostu będziesz to musiał sprawdzić w praktyce jak się kabelki zachowują :metal

Jak masz oryginały,
to gazownik nie nigdy nie powie,
ze to wina nie oryginalnej elektryki.
Potwierdzam - jak wyżej.
Do v-ki - tylko oryginały.

koper666
14-07-2007, 13:20
ok koledzy zobaczymy jak bedzie