PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Brak prawego pozycyjnego



SMERA
14-07-2007, 00:10
Witam, szukałem na forum czegos konkretnego ale nie znalazłem dlatego piszę nowy temat... brak prawego postojowego (strona pasaża) zarówno gdy włączę obie strony razem jak i oddzielnie. Żarówka nowa (na lewej stronie sprawdzałem ok), bezpieczniki sprawdzone. Dziwne jest to że mijania są oba (tyle tylko że trochę słabsze z prawej strony, jak włącze długie to prawa strona też słabsza). Ale zamotałem 8O Jeśl możecie to poradzcie cosik, może ktoś miał taki sam problem. Pozdrawiam :)

Netoper
14-07-2007, 00:12
Z tyłu i przodu?
Netoper

SMERA
14-07-2007, 00:45
Nie, tylko z przodu.

Netoper
14-07-2007, 00:49
Znając wady i wątpliwe zalety auta z tym silnikiem, stawiam że od ciągłych wstrząsów :satan: :)) gdzieś się masa poluzowała.
Sprawdź miernikiem czy plus dochodzi, jak tak to musisz patrzeć po przewodzie masowym gdzie nie ma kontaktu.
Netoper

Exodos
14-07-2007, 11:28
Już nie wytrzymałem, Netoper, przestań pieprzyć głupoty co do 1.8 TD bo mnie nosi jak czytam twoje wypowiedzi, żarty żartami, ale żeby jedno i to samo wypisywać w każdym wątku ? No jak dla mnie to już jest przesada, tak więc daj se na luz i opamiętaj się trochę. Z góry dziękuję.

Co do tematu, sprawdź masę, bo może zaśniedziała po prostu.

lojes
14-07-2007, 13:36
bezpieczniki sprawdz, pod maska. u mnie tak byłlo

GrekuPL
14-07-2007, 14:41
sprawdź na przewodach...bo jeżeli tak samo jest jak podłączone są z tyłu lampy to może być że kabel się przetarł i dostaje lewej masy i idzie gdzieś po aucie...nie czułeś aby było przebicie na aucie ?? nie kopie po zgaszeniu i wysiadce ?? wyciągnij najlepiej lampę i przeczyść kostki od niej... a co do kolegi Dotti&Netoper to sobie odpuść bo nudne jest czytanie jak jedziesz ludzi z silnikiem diesla...inni wolą ropniaki, inni zapalarki a inni kuchenki gazowe i każdy ma to co chce...

pleban
14-07-2007, 15:38
inni wolą ropniaki, inni zapalarki a inni kuchenki gazowe i każdy ma to co chce...
:bigok: :beer:

Netoper
14-07-2007, 17:15
tak więc daj se na luz
No właśnie :))

Ja jestem wyluzowany, mnie nie rusza jak ktoś mi pisze o kuchence czy zapalniczce. :))
Jeśli natomiast Ciebie boli to zmień silnik.
Netoper

zbigniew
14-07-2007, 17:38
tak więc daj se na luz
No właśnie :))

Ja jestem wyluzowany, mnie nie rusza jak ktoś mi pisze o kuchence czy zapalniczce. :))
Jeśli natomiast Ciebie boli to zmień silnik.
Netoper
sam sobie zmień silnik, albo wogóle się przymknij na temat diesli, a jeżeli nie podobają się diesle to nie musisz nikogo obrażać, bynajmiej ja twoją wypowiedź tak właśnie odczuwam

Netoper
14-07-2007, 17:55
to nie musisz nikogo obrażać
Moje opinie nie obrażają kogokolwiek
Wskaż mi w którym poście obraziłem kogoś.
Ja mam swoje zdanie o dieslach z tych lat i to wszystko. Nie oceniam ludzi tylko silnik.
Jak piszecie kuchenki itp. ja się nie unoszę.
Poza tym temat jest o światełku, natomiast do wymiany informacji osobistych jest PW
Ja na tym zamykam temat (nie zmieniając w dalszym ciągu zdania o tych silnikach)
Zamiast bić pianę przejżyj forum i zobacz ile jest tematów o dieslach bez odpowiedzi i pomóż potrzebującym.
Netoper

Exodos
14-07-2007, 19:37
Netoper, robisz dokładnie tak samo jak w temacie z alarmem z własnym zasilaniem (tak, tak, pamiętam doskonale) kłóciłeś się jak opętany że są alarmy z własnym zasilaniem, jak Ci ktoś uświadomił na czym to polega to nagle zamykasz temat, teraz to samo, piszesz głupoty na temat nie związany z topikiem i się jeszcze rzucasz że do wymiany własnych zdań jest PW, co to masz rozdwojenie jaźni czy co? Swoje opinie zachował dla siebie, albo pisz w jedym wątku o tym, a nie po całym forum, bo to się już nudne i irytujące robi.

Netoper
14-07-2007, 21:30
Exodos
Poszło PW

Jeśli ktokolwiek poczuł się przezemnie dotknięty to Go serdecznie przepraszam. W moim zamyśle nie było urażać jakiejkolwiek osoby. Mam na pieńku tylko i wyłącznie z tymi silnikami.

Netoper

Exodos
14-07-2007, 21:47
:bigok: :bigok:

zbigniew
15-07-2007, 01:10
:bigok: