PDA

Zobacz pełną wersję : Czystość deski rozdzielczej



aro1979
02-07-2005, 17:49
Czym najlepiej wyczyścić deskę rozdzielaczą? Nie chcę żadnych Plakowych nabłyszczaczy tylko porządny środek do usunięcia kurzu i zanieczyszczeń z deski!

PS1. Ma ktoś instrukcję jak dobrać się do "boczka" w drzwiach przednich w MKIII? Nie chcę czegoś uszkodzić/połamać a muszę go zdjąć ponieważ coś mi stuka w drzwiach ale nie na nierównościach tylko podczas przyśpieszania i hamowania! Dźwięk dochodzi własnie z prawych drzwi a dźwięk jest praktycznie identyczny do dwu uderzjących o siebie kulek metalowych! Dźwięk pojawiłsię po tym jak koleś pieprz.....ą drzwiami, zamykając je przy opuszczonej szybie! Co tam sie mogło poluzować?

PS2. Czy w MKIII z 2002 w bagażniku jest jakiś schowek na apteczkę i gniazdo zaislania 12 V?? (tak tak schowek na dojazdówkę mam :) )

v1tek77
02-07-2005, 17:52
Czym najlepiej wyczyścić deskę rozdzielaczą? Nie chcę żadnych Plakowych nabłyszczaczy tylko porządny środek do usunięcia kurzu i zanieczyszczeń z deski!
:satan: ja ostatnio kupilem sobie chusteczki do czyszczenia lodowek :jezyk1:
Odtluszczaja, pieknie zbieraja kurz, nadaja ladny zapach i sa tanie :beer:

aro1979
02-07-2005, 17:59
A jakie to są chusteczki? Gdzie je kupić?

fuel111
02-07-2005, 18:42
W sklepie AGD :)) albo Vitek ci odstąpi kawałek :metal

Morcins
02-07-2005, 19:21
Kupiłem wczoraj w Hipernowej, pakowane po 25 szt. po 9 zł. Jeszcze nie próbowałem, ale za to, jaki opis na opakowaniu - że super i w ogóle :))

rydzadam
02-07-2005, 20:26
Czym najlepiej wyczyścić deskę rozdzielaczą? Nie chcę żadnych Plakowych nabłyszczaczy tylko porządny środek do usunięcia kurzu i zanieczyszczeń z deski!


Woda plus Ludwik, następnie czysta woda ze dwa razy. Prosto, tanio i skutecznie :bigok: . Miłego pucowania.

wrozek
02-07-2005, 22:01
kupione w Makro C&C jakieś chusteczki do kokpitu a do usuwania kurzu z zakamarków pędzel o długim włosie i odkurzacz...