PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Big problem z immo!



trimeresurus
15-07-2007, 20:35
witam wszystkich

mam problem z immo w mondeo 98 a mianowicie mam tylko jeden kluczyk ktory nie moze dezaktywowac immo!RESZTE MI UKRADLI
po godzinach grzebania odblokowalem juz rozrusznik i pompa zaskakuje tylko nie potrafie uruchomic zaplonu
1 :wall:
pomocy bo nie mam pojecia jak to zrobic

serdecznie pozdrawiam

BS
16-07-2007, 09:06
no niestety kolego nie obejdziesz tego metodą partyzancką ... rozumiem że immo było z transponderem w kluczyku? mi się w dieslu udało ale diesel to inna para kaloszy ... musisz niestety dorobić kluczyk z transponderem i szukać kogoś z komputerem serwisowym, kto CI go wprogramuje ... ja za taką operację płaciłem 500 złotych z dojazdem na miejsce ... w UK pewnie słono za to zabulisz ... inna opcja to przełożyć sterownik silnika z innego auta- tylko musisz razem z nim dostać kluczyki i zwyczajnie przekładasz transponder ... jest też ostatnia opcja-immo można wogóle rozporgamować komputerem serwisowym tak aby nie szukał kodu z kluczyka ... więcej info uzyskasz od gości z www.bobik.pl

trimeresurus
16-07-2007, 20:07
dzieki za zainteresowanie bede dalej probowal i zobaczymy :zly: moze ktos ma jakies pomysly bo serwis wezmie wiecej niz auto jest warte :glupi:

pozdrawiam