PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] kontrolka airbag



mieciu
16-07-2007, 22:59
Mam problem z kontrolką airbagu. po odpaleniu silnika miga 4 razy chwila spokoju i znowu 4 razy i tak wkolko. Wyczytalem ze tak sie dzieje jak nawalaja napinacze pasów. Jak sie tego pozbyc?? Ewentualnie jak zresetowac komputer

fuel111
16-07-2007, 23:01
Nie musisz resetować komputera musisz przywrócić kontak we wtyczkach pod fotelem kierowcy i pasażera. takie małe wtyczki żółte. oczyścić i włożyć ponownie.

mieciu
17-07-2007, 08:59
Witam, wtyczki udało mi sie zlokalizować. (Patrząc od tylnych) siedzen są one umiejscowione pod fotelem kierowcy i pasazera w parze po obu stronach fotela (wsumie 4 wtyczki) tylko jak je przeczyscic? one są na tyle małe ze nie wsadze tam nic aby przeczyscic styki, a wogole jest tam jakis smar w nich. Moze jest jakis preparat do czyszcenia stykow?

BS
17-07-2007, 09:12
Witam, wtyczki udało mi sie zlokalizować. (Patrząc od tylnych) siedzen są one umiejscowione pod fotelem kierowcy i pasazera w parze po obu stronach fotela (wsumie 4 wtyczki) tylko jak je przeczyscic? one są na tyle małe ze nie wsadze tam nic aby przeczyscic styki, a wogole jest tam jakis smar w nich. Moze jest jakis preparat do czyszcenia stykow?

dobrze kombinujesz ... kup cokolwiek na stacji benzynowej i wyczyść ... tylko niech to będzie coś do czyszczenia styków a nie tłuste wd40 bo do tego się ono akurat nie nadaje...

mieciu
17-07-2007, 09:38
Jeszce jedna sprawa. To wszytko co jest związane z przeczyszczaniem styków mam robić po wcześniejszym odpieciu akumulatora? czy to niema znaczenia

BS
17-07-2007, 10:14
Jeszce jedna sprawa. To wszytko co jest związane z przeczyszczaniem styków mam robić po wcześniejszym odpieciu akumulatora? czy to niema znaczenia

najlepiej będzie jeżeli odłączysz aku....