PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] wymiana żarówek w leflektorach



cosmic
19-07-2007, 14:56
witam ponownie...

tak wiec dzisiaj dotarły do mnie żarówki Philips BlueVision, no i czas je wymieni.... i pytanie czy sam sobie poradze, czy trzeba jakiesz przyrzady specjalistyczny, czy to sie bez problemu zrobi ??

prosz o szybkie info, bo chce isc zaraz sie pobawic ??, aha no i mam w koplecie tez postojowki, ktore tez chce wymienic

wiec jak ?

Netoper
19-07-2007, 15:06
Dasz radę, odciągasz sprężynę na osłonie i po kłopocie, z założeniem trochę zabawy (sprężyny) U nas pierwszą żarówkę, Dotii wymieniała 15 min drugą poniżej 5.
Netoper

Sławomir
19-07-2007, 15:07
Wypnij tylną osłonę i resztę będziesz widział.Bardzo prosta operacja.Pamiętaj aby dobrze osadzic żarówkę.

cosmic
19-07-2007, 15:07
czyli tam jakas sprezyna jest...

ok, zaraz ide powalczyc :)
zobaczyy czy dam rade no i czy faktycznie po wymianie wkładek i zarówek efekt sie zmienie.. tzn czy faktycznie switała beda swiecic a nie tylko zarzyc sie :)

pozdro i thx

Blejdzik
19-07-2007, 15:11
Nie zapomnij, żeby nie dotknąć bańki żarówki-w przeciwnym wypadku znacząco zmniejszysz jej żywotność :)

marekk
19-07-2007, 17:46
własnie paluchami nie dotykaj
a niektórzy mówia że jak zmieniać to obie, czy to prawda ? nie wiem, ale tak zrobiłem, Ix i dałem rady
pozdro

Tyberiusz
19-07-2007, 19:29
witam ponownie...

tak wiec dzisiaj dotarły do mnie żarówki Philips BlueVision, no i czas je wymieni.... i pytanie czy sam sobie poradze, czy trzeba jakiesz przyrzady specjalistyczny, czy to sie bez problemu zrobi ??

prosz o szybkie info, bo chce isc zaraz sie pobawic ??, aha no i mam w koplecie tez postojowki, ktore tez chce wymienic

wiec jak ?

podnies maske to sie przekonasz, ze wymiana jest banalna :satan:

cosmic
19-07-2007, 20:21
no ja tez wymieniam parami....

i juz po sprawie, zaróweczki wymienione i od postojówek równiez :)

swiatło faktycznie jest białe, tylkko jak to bedzie mialo odzweirciedlenie w nocy... czy bedzie duza roznica to sie okarze....

wkoncu sa nowe wkladki i zarówki :)

a powiedzcie jak sie ma sprawa z długimi swiatłami ??
bo co teraz jak włacze długie to jedne beda biale a drugie zóltka ??
czy długie sa jakies porzadne ??

czy tez nalezało by wymienic ??
jak tak to na jakie ??

Tyberiusz
19-07-2007, 20:32
dlugie nie sa takie zle, ale bedzie wyrazna roznica miedzy krotkimi a dlugimi :metal ja wlozylbym w dlugie philipsa xtreme +80% ale sa tylko h7 i h4 a tak wloze zwykle vision plus :metal