PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] jakie czesci wymontowac??



surmad
21-07-2007, 20:12
witam
mam mozliwosc wymontowania czesci na angielskim szrocie, tzn potrzebuje komplet zamkow razem ze stacyjka i oczywiscie z sterowaniem .
I wlasnie tu sie pojawia probloem co oprocz zamkow i stacyjki musze wymontowac i gdzie to sie znajduje??

GrekuPL
21-07-2007, 22:34
przydała by się jeszcze centralka (za schowkiem-to od alarmu, centralnego) na pewno całe okablowanie bo to się pewnie przyda...widzę że Wrocław to mi by się przydało kilka rzeczy :D oczywiście chętnie bym się przyłączył do wymontowania...ja potrzebuję kilka duperelek...tj. zaślepkę od dziury na hak do holowania z przedniego zderzaka...(nie ważne jaki kolor bo pomaluje:D) klapę tą z poszyciem meszku od HB (tam gdzie głośniki można zamontować :D bo moja ma dziury za duże :( ) felgi stalowe na zimę by się przydały (nie koniecznie) więc kilka rzeczy by się przydały :D za zaślepkę mogę dać jakieś grosze a za tą klapę ze sznurkami z 50zł max jak w dobrym stanie :D więc jak masz możliwość jakoś zarobić to daj znać...

surmad
21-07-2007, 22:44
wzialbym ci to ale nie mam czym tego przewiezc bo wracam samoilotem.
a jesli centalny hest dorabiany tzn sterowanie radiowe jest tylko nieorginalne to centralka chyba mi nie potrzebna..?? a co z imobilaizerem??

_Danplus
21-07-2007, 23:42
widzę że Wrocław to mi by się przydało kilka rzeczy :D oczywiście chętnie bym się przyłączył do wymontowania...ja potrzebuję kilka duperelek...
Pod nosem bo w Radwanicach masz szrot tylko Forda (w stronę Oławy, po lewej stronie za światłami) - jak się poszuka to pewnie się znajdą i takie duperele :metal

GrekuPL
22-07-2007, 17:32
kurcze ale mi pomogłeś :P nawet nie wiedziałem :D hehe jutro jadę po części... surmad dzięki za chęci ale jak widzisz _Danplus podpowiedział mi znakomicie :D :metal :metal :metal :banan: :banan: :banan: