PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Klakson nie działa! Pomóżcie



Kobi13
22-07-2007, 23:47
Witam... W moim mkI 2.0l ghia mam problem z klaksonem. :zly: Nie wiem jak sobie z tym poradzić, ponieważ byłem już raz tutaj i czytałem inne tematy na temat klaksonu. Nie wiem co zrobić zeby działał. Czytałem kiedyś, ze to moze byc wina poduszki powietrznej i wiązki pod siedzeniem związanej z nią. Lecz w tym nie tkwi problem, bo kontorlka ta mi nie miga. Powiedźcie mi co może być nie tak z klaksonem. Wiem, że na pewno działa, bo sprawdzałem go na krótko. Proszę o odp. ... Pozdrawiam

Sławomir
23-07-2007, 00:08
Jeśli działają awaryjne to bezpiecznik od sygnału jest dobry,jest jeszcze przekażnik R7 w skrzynce bezpieczników w przedziale silnika,jeśli i on jest dobry to albo taśma albo przewód gdzieś w komorze silnika uwalony.

Kobi13
23-07-2007, 00:12
Dzięki wielkie :):):) ... Sprawdze wszystko i dam znac :):):)

jackuno
23-07-2007, 10:30
Czytałem kiedyś, ze to moze byc wina poduszki powietrznej i wiązki pod siedzeniem związanej z nią.

Wina nie leży po stronie wiązki pod siedzeniem, ale chodzi o taśmę kierownicy. Jak mi padła, to zgłosił mi się błąd obwodu poduszki kierowcy i przestał właśnie działać klakson.

skipongo777
23-07-2007, 13:39
A mi sie wydaje ze nie masz masy na kierownicy. Zrób tak sciagnij poduszke powietrzna z kierownicy wez srubokret do reki, koncem sróbokreta przylóż do sróby mocujacej kierownice przechyl srubokret tak by dotknął sie z "metalowa ramka" która jest pod poduszka (bedziesz wiedzial o co chodzi jak zdejmiesz poduszke) Jesli klakson zatrabi to znaczy ze nie masz masy na kolumnie kierowniczej. Pozdrawiam

Kobi13
23-07-2007, 13:41
Dzięki wielkie :)