PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Check Panel - schemat połączenia



NikolayS
23-07-2007, 20:44
Witam!
Parę dni temu zabrałem się za podłączenie check panela ale dziwnie rzeczy mi wychodzą (np. kontrolka drzwi zapala się jak się drzwi zamkną i na odwrót - wątpię, że ten sygnał przewleczony jest przez przekaźnik), więc prosiłbym o jakiś sensowny schemat połączeniowy. Na spocie w Krakowie kolega Robak rzucił hasło, że kiedyś było coś takiego na forum, ale nie mogę tego znaleźć.

Z góry dzięki! :beer:

Sławomir
23-07-2007, 21:03
Napisz czy montujesz razem z modułem check panela .

NikolayS
23-07-2007, 21:05
Napisz czy montujesz razem z modułem check panela .

Jeżeli chodzi o moduł żarówek - to bez. Tego modułu niestety nie mam. Ale schemat z modułem też się może kiedyś przyda :)

GrekuPL
23-07-2007, 21:27
ja chciałem takie cudo zamontować ale za dużo zabawy a elektryk ze mnie marny :jezyk1:

Sławomir
23-07-2007, 21:28
U mnie schematu brak tylko podobno bez tego modułu jest ciężko podłączyc check panel.

NikolayS
23-07-2007, 22:06
U mnie schematu brak tylko podobno bez tego modułu jest ciężko podłączyc check panel.

To znaczy co dokładnie? Moduł z tego co wiem potrzebny jest tylko do żarówek - na pewno nie do hamulców, rezerwy paliwa, serwisu i temperatur. Co do poziomu płynów i drzwi, t faktyczne może przewleczone są pod przez moduł, gdzie są przekaźniczki, ale trzeba schemat :wall: żeby się upewnić. Najgorzej jest to że jest 3 plusy i tyle minusów. Podobno jeden plus podawany jest przez zapłon (kluczyk), a pozostałe są stałę (albo odwrotnie :niewiem: ). Co do reszta myślę, że dam rady - chodzi o to, żeby funkcjonowało poprawnie i nie spalić niczego przy podłączeniu :)

NikolayS
23-07-2007, 22:40
:up: :beer: Podziękował!

Henryk
24-07-2007, 00:18
Sprawdź maila.Posłałem Ci kpl. schematów.

NikolayS
24-07-2007, 22:49
Sprawdź maila.Posłałem Ci kpl. schematów.

Dzięki Henryk!!! :pad: Jak zwykle na miejscu :bigok:
Pozdrawiam! :beer:

Henryk
24-07-2007, 22:52
Powinno tam byc wszystko czego Ci potrzeba :beer:
Pozdrawiam