PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkII] prosze o pomoc



rasio
30-07-2007, 22:14
jak zapalam to przygasaja lampki zamieli ze dwa razy zablakuja sie drzwi przy kolanach po tryka i wtedy ledwo zapala.wczoraj nawet radio sie zakodowało.moze ktos miał cos takiego a poza tym swiatło pod nogami mi mruga (moze gdzies choinka ) nie wiem prosze o pomoc

alienides
30-07-2007, 22:24
Może napisz jeszcze raz dokładnie co sie dzieje bo opis jest ciut chaotyczny. Po pierwsze sprawdĽ czy akumulator jest dobrze naładowany, na padniętym różne cuda się dziej± z elektryk±.

Netoper
30-07-2007, 22:34
Zdechł akumulator lub zwarcie w rozruszniku.
Może klemy odbijaj±.
Netoper

robocord
30-07-2007, 22:38
jak zapalam to przygasaja lampki zamieli ze dwa razy zablakuja sie drzwi przy kolanach po tryka i wtedy ledwo zapala.wczoraj nawet radio sie zakodowało.moze ktos miał cos takiego a poza tym swiatło pod nogami mi mruga (moze gdzies choinka ) nie wiem prosze o pomoc

Wszystko powyższe (czyszczenie, sprawdzenie aku ze szczególnym uwzględnieniem czyszczenia i konserwacji klem oraz biegunów) oraz alternator się kończy (czytaj szczotki).

maniek_Rz
30-07-2007, 22:41
Akumulator panie kolego zdechł. jak masz miernik to zmierz ile napiecia ma i dam głowe że koło 10V. Pewnie jedna z cel zwarcie ma. A jak nie to mog± by klemy za¶niedziałe i papieriem trzeba je potraktowac jak wyżej koledzy pisali. :metal

jackuno
30-07-2007, 23:52
A i temat wypadało by wpisać :terefere:
prosze o pomoc niewiele mówi :wall:

rasio
02-08-2007, 16:09
witam
na bolaczki maje odpowiedział elektryk który stwierdził ze to akumulator.
wymieniłem go dzisiaj (2 sierp.2007). wszystko jakby wrociło do normy,tylko jestem ciekaw na jak długoto pomoze.

jackuno
02-08-2007, 22:08
tylko jestem ciekaw na jak długoto pomoze.
Ja już 2 lata z nowym ¶migam :bigok: