PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] sterowanie szybami



dybi
31-07-2007, 12:37
Witam,
podczas ostatniej wizyty w warsztacie Panowie eksperci rozkodowali mi mondziaka i po powrocie do domu okazało się że aby zamknąć szybki trzeba nieustannie trzymać przycisk. tzn. brak opcji zamknięcia po jednokrotnym nacisnięciu. :satan: Czy można w jakiś sposób powrócić do stanu poprzedniego??

A tak z innej beczki to wczoraj miałem niewątpliwą przyjemność zasiąść w MKIV kombi. Szok..... Nie chce się wychodzić..... :car:

pozdrawiam

dybi

STraits
31-07-2007, 12:48
Przyciśnij przycisk i trzymaj go do końca 2-3 sekundy po zamknięciu szyby. Tam samo zrób ze wszystkimi szybami. To "zakoduje" GEM do podnoszenia szyb 1 naciśnieciem.

dybi
31-07-2007, 17:38
Dzięki ogromne,

przy okazji wizyty w Lublinie u teściowej :(( stawiam piwo :pub:

pozdrawiam

dybi
01-08-2007, 13:31
Próbowałem ale niestety nie działa:(((

pch
01-08-2007, 14:48
Próbowałem ale niestety nie działa:(((

Działa na 100%, odpal silnik, otwórz okno, zamknij z powrotem i nawet jak sie zamknie, to nie puszczaj przycisku, trzymaj nawet 5 sekund.
Jak masz dobry słuch to usłyszysz delikatne - pyk :)

Zawika
01-08-2007, 15:04
To nie tak do końca :jezyk1: .Jak sie zamknie, to puść przycisk i ponownie go naciśnij. Wtedy usłuszysz "puk" :) .
Temat był wałkowany wielokrotnie. Opcja szukaj, SZUKAJ!!! i jasność jest :banan:

pch
01-08-2007, 15:10
To nie tak do końca :jezyk1: .Jak sie zamknie, to puść przycisk i ponownie go naciśnij. Wtedy usłuszysz "puk" :) .
Temat był wałkowany wielokrotnie. Opcja szukaj, SZUKAJ!!! i jasność jest :banan:

Podałem w jaki sposób mi zadziałało :)

W każdym razie - da sie.