PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Jakie żarówki do podświetlenia kabiny???



cyber_killer
03-08-2007, 23:22
Powiem tak,

jestem deko leniwy i nie posiadam instrukcji obsługi do mojego mondka.
Chciałbym zmienić standartowe oświetlenie wnętrza na jakiś "inny" kolor, ponieważ standartowy biały mnie strasznie drażni. W związku z powyższym mam pytanie. Czy znacie może rodzaje i nominały (moce???) poszczególnych żaróweczek we wnętrzu mondka mkI ???
Potrzebne mi są żaróweczki do:
1.lampka główna oświetlająca wnętrze (mam wersję z lampkami do czytania, potrzeba mi tylko zarówkę główną, do czytania zostają jak są)
2.Oświetlenie nóg kierowca i pasażer
3.Oświetlenie klamek
4.Oświetlenie bagażnika.

Wiem, że możnaby wyjąć wszystkie i pójść do elektrycznego sklepu, ale problem w tym że mało mam czasu, a w soboty po 13 to raczej pozamykane wszystko.
Dlatego z góry dziękuję za pomoc.

balcer
03-08-2007, 23:39
1. rurkowa 42 mm
2. W5W

to na 100% resztę porównaj z tymi:

http://img167.imageshack.us/img167/1144/zarowkiback1zq7.th.jpg (http://img167.imageshack.us/my.php?image=zarowkiback1zq7.jpg)

kondon
13-08-2007, 14:24
na nogi u kierowcy możesz kupić kolorowe W5W a w podsufitce do centralnej Walcowate rurki też są w wersjach kolorowych ja u siebie mam na zielono niebiesko ale efekt nie za wielki , może lepiej by było gdybyś włożył diodowe rurki dostępne na allegro

Lukas392
13-08-2007, 20:22
ale jak masz kombika to w bagażniku R5W polecam diodowe zamienniki z allegro ja mam zielone i jest siuper :metal: P.S. R5W jest tylko biała świeci na lekki niebieski pod nogi takie jak postojówki a do lamki w kabinie rurkowe 42mm tak jak pisał kolega Balcer

cyber_killer
14-08-2007, 21:53
ale jak masz kombika to w bagażniku R5W polecam diodowe zamienniki z allegro ja mam zielone i jest siuper :metal: P.S. R5W jest tylko biała świeci na lekki niebieski pod nogi takie jak postojówki a do lamki w kabinie rurkowe 42mm tak jak pisał kolega Balcer

Kabina i pod nogami już załatwione :) Diodowe zamienniki z allegro świetnie dają radę. Teraz muszę trylko znaleźć niebieską żarówkę do bagażnika kombi. Mówisz że to będzie R5W ???

TXH

Dzieki wszytskim za pomoc.

BartekM
14-08-2007, 22:44
w bagażniku R5W polecam diodowe zamienniki
@Lukas392 a nie musiałeś zmianiać ich biegunowości? Jakiś czas temu kupiłem i musiałem "przerobić" lampki.