PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Gdzie dorobić kluczyki??



ufo204
08-08-2007, 16:06
Właśnie stałem sie posiadaczem Mondeo.. Niestety dostałem tylko jeden kluczyk z pilotem od centralnegi i bagara. Moje pytanie gdzie moge dorobić jeszcze jeden kluczyk z pilotem i immobilaizerem?? ale nie w serwisie forda bo to sa straszne pieniądze...

BS
08-08-2007, 16:07
Właśnie stałem sie posiadaczem Mondeo.. Niestety dostałem tylko jeden kluczyk z pilotem od centralnegi i bagara. Moje pytanie gdzie moge dorobić jeszcze jeden kluczyk z pilotem i immobilaizerem?? ale nie w serwisie forda bo to sa straszne pieniądze...

w naszych okolicach najbliższych to nigdzie a broń Boże u tych partaczy w grodzisku ... jedź do www.bobik.pl bo jeżeli masz immo-a pewnie masz to trzeba kluczyki wprogramować ... zadzwoń do nich i się umów na wizytę- do mnie przyjeżdżali programować immo i było w miarę tanio :metal

ufo204
08-08-2007, 16:15
dzieki.. ale jeszcze jedno pytanko gdzie moge znalezc oznaczenie lakieru jaki mam na samochodzie?? bo chce dokupić lakier a nie moge znalezc informacji jaki on jest??

LaBobas
08-08-2007, 16:19
Jezeli wpiszesz swoje auto tam gdzie jest na to miejsce z pewnoscia wuecej Ci osob pomoze.

Breko
08-08-2007, 16:32
dzieki.. ale jeszcze jedno pytanko gdzie moge znalezc oznaczenie lakieru jaki mam na samochodzie?? bo chce dokupić lakier a nie moge znalezc informacji jaki on jest??


Pozwolę sobie zacytować kolegę :


jest to wszystko uzaleznione od rocznika produkcji pojazdu,od roku 1995 pojawily sie naklejki w kształcie tabliczki na prawym srodkowym slupku.
Tabliczka ma tez inne rozmieszczenie pół.
Stare roczniki,te ktore maja tabliczke nitowaną na pasie przednim maja oznaczenie w najnizszej lini na srodku.
Nowsze maja w pionie male kwadratowe pola i nr lakieru jest zakodowany w drugim polu od dolu po lewej stronie naklejki :satan:

ufo204
08-08-2007, 18:20
Byłem w sklepie i okazalo sie ze mam podobno inny odcień niz to co jest napisane... ten moj jest bardziej szary... a o kluczyki zadzwonie jutro...

lyssy
08-08-2007, 18:43
Bobiki się cenią :satan:
Jest taki warsztacik na Twardej róg Pańskiej - tutaj (http://www.moto-market.pl/czeremaga/) masz namiary. Zawodnik jest fachowcem, ma odpowiedni sprzęt zarówno do docinania kluczy (fordowskich) jak i do programowania immo, kluczyki też ma :) Polecam pana.

ufo204
10-08-2007, 11:06
cena na Twardej to 250zł za doronienie kluczyka i zaprogramowanie immo, a za dluczyk immo i pilot do drzwi liczą sobie 400zł... do Bobikow nie moge sie dodzwonic..