PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Centralny zamek klapy bagażnika-sedan



Robert68
09-08-2007, 23:01
Witam. Szukałem ale nie znalazłem (a może źle szukałem) więc pytam. Czy bagażnik w sedanie z centralnym zamkiem powinien być otwarty po otwarciu samochodu? Przycisk chodzi bez problemu ale nie otwiera automatycznie tylko recznie z kluczyka.

:bigok:

norbi333
09-08-2007, 23:06
Jeśli jest samochód otwarty to chyba powinien otwierać z przycisku.Ale sprawdzę jutro u siebie dokładnie :)

Robert68
09-08-2007, 23:26
Jeśli jest samochód otwarty to chyba powinien otwierać z przycisku.Ale sprawdzę jutro u siebie dokładnie :)

Będę zobowiązany za nfo...... :beer:

Chudy26
10-08-2007, 00:16
witam
w hatchback'u jest otwarty tzn otwiera sie z przycisku
pozdrawiam

Robert68
10-08-2007, 10:37
witam
w hatchback'u jest otwarty tzn otwiera sie z przycisku
pozdrawiam

To wiem......mnie interesuje czy w sedanie jest. Po zdjęciu osłony świateł widać, iż do zamka podłączona jest jakaś kostka ale czy to jest od centralnego?

:bigok:

kamil-plm9
10-08-2007, 11:37
u mnie w sedanie otwiera sie tylko z kluczyka :ass:

waldek1957
10-08-2007, 14:02
Witam. Szukałem ale nie znalazłem (a może źle szukałem) więc pytam. Czy bagażnik w sedanie z centralnym zamkiem powinien być otwarty po otwarciu samochodu? Przycisk chodzi bez problemu ale nie otwiera automatycznie tylko recznie z kluczyka.

:bigok:
U mnie w sedanie otwiera się bagażnik tylko z kluczyka, chyba tak jest w sedanach to po to żeby stojąc na światłach żaden łajza nie podbiegł do bagażnika i go otworzył.

mad
10-08-2007, 14:19
Witam. Szukałem ale nie znalazłem (a może źle szukałem) więc pytam. Czy bagażnik w sedanie z centralnym zamkiem powinien być otwarty po otwarciu samochodu? Przycisk chodzi bez problemu ale nie otwiera automatycznie tylko recznie z kluczyka.

:bigok:
U mnie w sedanie otwiera się bagażnik tylko z kluczyka, chyba tak jest w sedanach to po to żeby stojąc na światłach żaden łajza nie podbiegł do bagażnika i go otworzył.

Otwiera się na 100% w sedanie poprzez naciśnięcie jak i z pilota.

kamil-plm9
10-08-2007, 14:59
to co zrobic zebu u mnie tez sie otwieralo poprzez nacisniecie na 100%??

mad
10-08-2007, 15:09
to co zrobic zebu u mnie tez sie otwieralo poprzez nacisniecie na 100%??

Nie bawiłem się w naprawę tego ustrojstwa więc :niewiem:

norbi333
10-08-2007, 22:52
Sprawdziłem i jeśli samochód jest otwarty to bagażnik otwiera się z przycisku.Na działającym silniku nie sprawdzałem,ale jutro zobaczę jeszcze

Tauros
10-08-2007, 23:17
Sprawdziłem i jeśli samochód jest otwarty to bagażnik otwiera się z przycisku.Na działającym silniku nie sprawdzałem,ale jutro zobaczę jeszcze
Dokladnie tak jest jak napisales... A przy wlaczonym silniku nie da sie otworzyc...

Sprawdz czy silownik Ci sie nie spieprzyl...Mi sie spieprzyl (popekaly zebatki w srodku - po prostu sie wyrobily, sa nie metalowe, tylko jakies z tworzywa) i nie dalo sie wlasnie otwierac z przcisku, tylko z kluczyka...

Znajduje sie on po sciagnieciu tych plastikow od swiatel i okolic zamka, pod blacha karoserii po lewej stronie od zamka...Trzyma sie na 2-och srubkach...

Pogladowe zdjecie jak wyglada znajdziesz na tej aukcji (to jest od forda scorpio, ale w Mondku jest prawie taki sam: TUTAJ (http://allegro.pl/item224706251_oryginalny_silownik_centarlnego_zamk a_ford.html)

Koszt na szrocie jakies 30zl placilem, albo wiecej - nie pamietam :bigok:

Robert68
10-08-2007, 23:28
Dzięki Tauros za wyznaczenie kierunku poszukiwań, sprawdzę i dam znać jak mi poszło :beer:

:bigok:

Tauros
24-08-2007, 12:39
Dzięki Tauros za wyznaczenie kierunku poszukiwań, sprawdzę i dam znać jak mi poszło :beer:

:bigok:
:bigok: