PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] centralny prosze o pomoc



szynapiotr
13-08-2007, 21:40
Witam ma problem z centralnym...
Przygoda zaczęła sie już wcześniej na początku zaczął warjować zamykał po kilku sekundach od przekręcenia kluczyka...
póżniej przestał dzialać calkowicie i do tego zaczęla migać dioda koło zegarka oraz coś pykać pod kierownicą!!!

Proszę napiszcie jaka może być przyczyna usterki centralnego... nie chcę jechać do elektronika bo pewnie zedrze kupę kasy a może to tylko glupota!!!

Dzięki z góry

szynapiotr
13-08-2007, 22:43
ludzie pomocy bo nie wiem co to jest grane

TIGER
13-08-2007, 22:49
musisz zacząć od przeczyszczenia zamków styków kostek najlepiej użyć WD40 DO SMAROWANIA w dzwiach jeżeli to niepomoże to trzeba szukać dalej przerwy na przewodach no i centralke sprawdzić.

ezi000
15-08-2007, 23:53
wlasnie dzis pojawil sie podobny problem jak u szynapiotr. Chcialem zamknac z pilota i zaczelo cos jeczec w drzwiach kierowcy. ale po chwili zamknal. Pozniej sytuacja sie powtorzyla i robilem probe od srodka auta poprzez zamykanie klamkami i faktycznie cos jeczy i swiruje dioda od alarmu. Ale sytuacja jest o tyle dziwna ze przy zapalonym silniku wszystko jest ok. Tzn. od srodka zamyka bez problemu. Nic nie jeczy ani nie mruga. Czy to moze byc zwiazane z ta wtyka przez ktora ida kable z budy do drzwi? Wczesniej pare razy mi sie nie dzialaly mi przelaczniki do szyb ale po otwarciu i zamknieciu drzwi zaczynaly dzialac.

szynapiotr
07-09-2007, 11:06
a gdzie jest centrala od centralnego i jak wygląda jak mozecie to jakies zdjęcia dajcie