PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Centralny z pilota przestal dzialac :( POMOCY



marrem
16-08-2007, 17:03
Witam. Problem pojawil sie dzis. Rano jezdzilem i wszystko bylo ok. Zatrzymalem sie na chwile i zgasilem samochod. Po powrocie nie moglem juz go odpalic. Lekko swiecily sie kontrolki po przekreceniu kluczyka i same wlaczyly sie wycieraczki - dzialaly bardzo ospale. Centralny dzialal. Odpalilismy przez kable samochod z drugiego akumulatora. Od tego czasu centralny nie dziala. Samochod mozna odpalic tylko na gazie - na benzynie nie dziala, poniewaz wlaczone jest odciecie paliwa. Centralny wogle nie reaguje z pilota :( Co moze byc przyczyna?

pleban
16-08-2007, 21:03
Trzeba może pilota zaprogramować.
A akumulator padł tak sam z siebie???
Czy ze starości już może.
Acha i jakiego masz pilota sprawdź na podczerwień czy radiowy żeby procedurę kodowania dobrać

mad
16-08-2007, 21:34
Lekko swiecily sie kontrolki po przekreceniu kluczyka i same wlaczyly sie wycieraczki - dzialaly bardzo ospale
Czekam na rozwiązanie tej zagadki. Widziałem taki przypadek i byłem bardzo :ass:

Ta sytuacja była po odłączeniu aku od MDO.

Blejdzik
17-08-2007, 18:36
Lekko swiecily sie kontrolki po przekreceniu kluczyka i same wlaczyly sie wycieraczki - dzialaly bardzo ospale
Czekam na rozwiązanie tej zagadki. Widziałem taki przypadek i byłem bardzo :ass:
Ta sytuacja była po odłączeniu aku od MDO.
Po odłączeniu aku Ci wycieraczki działały? :hehe:
A na poważnie, to pewnie jakaś zwara jest. Np. bolączką wielorybów (Scorpio), są skrzynki bezpieczników-czasami na skutek zwarć potrafią np. pracować silniki przy wyciągniętym kluczyku :hehe:
Może tam sprawdzić?

pleban
17-08-2007, 21:13
Ja stawiam na padlinę aku.
W mondziu jest tak że jak masz łaby aku i chcesz go odpalić to kontrolki przygasają i włączają się wycieraczki (na kablach odpalił normalnie???)