PDA

Zobacz pełną wersję : Podciśnienie w 2,5 V6



Zielar
06-03-2005, 18:37
Witam, sciągnąłem z niemiec po wypadku i nie wiem gdzie podłączyć dwa przewody od podciśnienia. Pierwszy jest czarny ma 5mm przekroju i ok 20 cm długosci, jak go zatkam to nie wchodzi mi wsteczny. Drugi jest czerwony cienki i sporo krótszy wygląda jakby miał isc gdzies pod kolektor. Moze ma ktos schemat silnika?
Pozdrawiam i dziekuje!!!

crisis
06-03-2005, 22:29
sprawdź, skąd wychodzą te przewody. Dziś już nic nie poradzę, ale jutro mogę nawet zrobić fotki z umiejscowieniem tych przewodów. Swego czasu nawet rozmontowałem i zmontowałem te i inne przewody podciśnienia i z tego co pamiętam, to są trzy kolory: zielony, czerwony i czarny. Zielony i czerwony wchodzą za kolektor w pobliżu zaworu regulacji obrotów biegu jałowego itam są umieszczone trójniki do których są podłączone, natomiast dwa czarne wychodzą z kolektora (z góry w pobliżu wlotu (przepustnicy)) i również lecą za kolektor. Ale co to ma do wstecznego... nie mam pojęcia... Podaj więcej szczegółow - pomożemy :)

Zielar
07-03-2005, 19:24
zle napisalem, z centralki wychodzi biały i łączy sie z tym czarnym, a nie wiem dokad powinien isc ten czarny