PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Sterownik centralnego zamka



DPoe
20-08-2007, 13:52
Witam
proszę po pomoc ... mianowicie chciałem podłączyć sterownik zamka centralnego i wg instukcji którą znalazłem na forum zakupiłem piekny sterownik dla zamków sterowanych "+".. i dalej .. znalazłem cudną skrzyneczke za schowkiem.. , zasilanie pod sterownik podłączyłem, do kabelków wychodzących z puszeczki za schowkiem <biały/fiolet ; zółty/fiolet> podłączyłem odpowiednio zamykanie i otwieranie, sterownik posiadał wyjście pod kierunki a wiec i bajer ten też podłączyłem w kolumnie kier.. i teraz zagwozdka .. wciskając pilota czy to zamykanie czy otwieranie przekazniki w sterowniku słychać jak ochoczo klikają i nawet kierunki radośnie błyskają lecz zamki ani w tą ani w tamtą.. i teraz pytanie do znawców tematu ...czy coś gdzieś umkło przy podłączeniu czy jakieś inne triki 'cza' by zastosować ?

jedrek_G
20-08-2007, 16:50
Na pewno sterowanie "+"?

DPoe
20-08-2007, 16:58
Na pewno sterowanie "+"?

tak .. sterowanie '+' .. cudak <sterownik> po przelutowaniu scieżek w sobie ma i możliwość sterowania '-' jak i zamkami pneumatycznymi.. zalutowany jest na 100% w strone '+' .. a działać nie chce, taki złośliwy jest pewno :)