PDA

Zobacz pełną wersję : odgrzybianie - gdzie w Warszawie?



bikekil
06-07-2005, 11:25
Witam,

Pytanie takie jak w temacie... nie chcę, żeby moja 2 tygodniowa córka kojarzyła samochód taty z zapachem pleśni (aka skarpet) :)

pozdrawiam,
bikekil

waldemarz
06-07-2005, 12:00
Ja moge zaproponowac ci Autoklime w Milanowku, bardzo dobrze robia te rzeczy.

Ps. Przy okazji uzupelnij profil- skad jestes

fuel111
06-07-2005, 12:18
Mogą być też Marki ul. Piłsudskiego róg Łąkówek serwis olejowy i klimy :metal

HEVA
06-07-2005, 12:33
Witam,

Pytanie takie jak w temacie... nie chcę, żeby moja 2 tygodniowa córka kojarzyła samochód taty z zapachem pleśni (aka skarpet) :)

pozdrawiam,
bikekil

No, takie maleństwo to trzeba chronić. Grzybem z klimy może alergii stałej się nabawić.

robocord
06-07-2005, 12:51
Witam,

Pytanie takie jak w temacie... nie chcę, żeby moja 2 tygodniowa córka kojarzyła samochód taty z zapachem pleśni (aka skarpet) :)

pozdrawiam,
bikekil

Ewentualnie samemu można w prosty sposób (niedoawno był taki wątek)


Pozdrawiam

HEVA
06-07-2005, 13:03
Ewentualnie samemu można w prosty sposób (niedoawno był taki wątek)
Pozdrawiam

Zależy od stopnia zasyfienia parownika. U mnie nie pomogły 3 odgrzybiania, z czego jedno najlepszym dwuskładnikowym środkiem.
Trzeba dopaść parownik i go przeczyścić i odgrzybić. Zrobimy :satan:

Ale już smrodek po wyłączeniu klimy leci mniejszy o wiele. Przedtem to koszmar był.

bikekil
06-07-2005, 16:48
Właśnie, właśnie... od alergii chę mojego skrzata chronić :)
Dziękuję za namiary Panowie, mieszkam na Pradze, więc bliżej mi w okolice Marek będzie :)

Samemu się na to nie będę porywał - ilość wolnego czasu, przy żonie i dwutygodniowym dziecku w domu spadł w okolice zera... mam szczęście, jak uda mi się ukradkiem piłeczkę w TV pooglądać przy okazji przewijania :wall:

mam nadzieję, że kiedyś się córa czymś dobrym odpłaci staremu ojcu :))

Oktan
06-07-2005, 21:13
mam nadzieję, że kiedyś się córa czymś dobrym odpłaci staremu ojcu :))

tak na pewno zajdzie w ciążę !!

gratulacje z okazji ojcostwa :bigok: :beer: :brawo:

wiem co to znaczy brak czasu przy małym dziecku

bikekil
07-07-2005, 12:36
mam nadzieję, że kiedyś się córa czymś dobrym odpłaci staremu ojcu :))

tak na pewno zajdzie w ciążę !!

gratulacje z okazji ojcostwa :bigok: :beer: :brawo:

wiem co to znaczy brak czasu przy małym dziecku

Dzięki :)

... a jeśli zacznie się moja córeczka niewinna spotykać z jakimś łosiem... nie daruję (jemu oczywiście) :getsome:

Zastosuję te 10 zasad -http://mkp.alfatel.pl/nuke/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3251

HEVA
07-07-2005, 17:40
mam nadzieję, że kiedyś się córa czymś dobrym odpłaci staremu ojcu :))

Zapewne :)
Też mam 3,5 letnią córcie i jest zaj.....ście :metal :metal :metal

waldemarz
09-07-2005, 12:00
... a jeśli zacznie się moja córeczka niewinna spotykać z jakimś łosiem... nie daruję (jemu oczywiście)
Z losiem moze nie ale z jakims potomkiem MKP to moze bedzie klub pokolen :banan: :jezyk1:

bikekil
16-07-2005, 22:41
Panowie (i Panie?),

Dzięki raz jeszcze za namiary, choć niestety nie było mi dane skorzystać.
Przez przypadek (znajomy z pracy) znalazłem warsztacik, który odgrzybił (mam nadzieję) mi klimę. Całość imprezy trwała 30min około.
Dobry człowiek (mam nadzieję, że fachowiec też ;) ) zdjął obudowę i filtr, od tamtej strony wprowadził rurkę do "jakiegoś miejsca", zamknął klapkę i wpompował tam sporo specyfiku, po czym w każdy wylot klimy po trochu... i zapach skarpet zginął - mam nadzieję, ż na długo i że nie odwalił fuszerki człowiek... w każdym razie zapachu skarpet już nie ma.
Całość kosztowała mnie 80pln - chyba nie tak tragicznie.
Jeśli uważacie, że warto się tym zainteresować i nie brzmi to na amatorkę, to podam namiary na ten warsztacik.

W zasadzie to prosta sprawa - następnym razem w zasadzie "z palcem" mógłbym to sam zrobić... chyba, że fachowiec odwalił fuszerkę a ja się cieszę ;)