PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkII] wymiana żarówek



dlugi64
23-08-2007, 10:47
szukam i szukam i ..... znaleĽć nie mogę. :glupi:
czy może kto¶ podesłac mi linka do artykuliku lub tematu jak wymienić żarówki w przednich reflektorach w MK II??
sorki temat głupi ale padła mi prawa żarówa mijania. :wall:

z góry dzięki!!!! :pad: :pad:

LaBobas
23-08-2007, 11:17
Wymiana spox
Za pierwszym razem wyjmowalem reflektor,zeby zmienic.Tydzien temu mi padla zarowka i juz nie wyjmowalem reflektora.A prawa to.....strona pasazera? :satan: Najpierw odchylasz drucik,ktory jest na gorze plastiku oslaniajacego zarowki od tylca.POtem ow palstik-maskowniczka sam odchodzi.NAstepnie drucik trzymajacy zarowke odchylasz w bok i juz...........masz zarowke.Troszke tam jest z kabelkami kombinacji bo sa dzownie przerowadzone,zeby drucik uchwyt mogl trzymac dobrze zarowke.Jezeli padla Ci od strony pasazera to dasz spoko rade,kupe miejsca,gorzej od strony akumulatora :wall: :wall: :wall: powodzenia :metal:

dlugi64
23-08-2007, 11:50
od pasażera
no widzę Bobas że stron nie rozpoznajesz. :jezyk1:

dzieki za pomoc. :pad:

m3hoo
23-08-2007, 11:52
I pamiętaj, aby trzymać ten drucik przy wymianie! Jak Ci spadnie, czeka Cię wyjmowanie reflektora :)
Jak nie dasz rady - dzwoń i podjedĽ, to wymienimy :skromny:

LaBobas
23-08-2007, 12:09
no widzę Bobas że stron nie rozpoznajesz. a diabli wiedza co autor czasem ma na mysli :satan: dasz rade wymienic z palcem w........aaaaa i jeszcze jedno,jak chcesz sie nauczyc to zmieniac to wyjmij leflektor i zobacz jak to jest umocowane.Ja sie tak nauczylem.Leflektor wyjmujesz poprzez wykrecenie dwoch srub od gory,jedna za atrapa.Atrape oczywiscie tez out.Masz do tego m3hoo to nie zginiesz. :metal:

dlugi64
24-08-2007, 12:42
no niestety drucik mi spadł i musiałem wyjmowac cały reflektor. mimo opisu (Bobas napisałe¶ atrapę a mi sie z niczym nie skojarzyło - jakby¶ napisał gril to bym wiedział :jezyk1: ) nie bardzo wiedziałęm co i jak.ale od czegóż pomoc kolegów z Klubu?? jako pierwszy na li¶cie był Graluu to do niego wykonałem fon i UDAŁO się!!!! (m3hoo sorki że nie do Ciebie).
żarówa ¶wieci a ja cały utytłany. :) ale satysfakcja jest!
dzieki all!!!! :metal:

LaBobas
24-08-2007, 12:52
Bobas napisałe¶ atrapę a mi sie z niczym nie skojarzyło - jakby¶ napisał gril to bym wiedział no jakis zakochany czy co? :)) Ale kolo akumulatora to zobaczys jak trzeba paluszkami przebierac.No chyba,ze lampe wyjmiesz. :)

dlugi64
24-08-2007, 13:16
obok aku to se wyjmę lampkę i będę miał z czapki tam za mało miejsca żeby cokolwiek robić.
a zakochany rzeczywi¶cie jestem!! :metal: :) :serce: :serce: :serce:

LaBobas
24-08-2007, 13:25
a zakochany rzeczywi¶cie jestem!! i tak trzymaj pozdrowka zarowkowe dla zakochanego i kochanej :metal: :metal: :metal: :metal: :beer: :beer: :beer:

m3hoo
24-08-2007, 13:35
(...)no niestety drucik mi spadł(...)
Toć pisałem żeby¶ trzymał :)

(m3hoo sorki że nie do Ciebie).
Luuus - postawisz piwo i będziemy kwita :helm:

Graluu
24-08-2007, 13:43
jako pierwszy na li¶cie był Graluu to do niego wykonałem fon i UDAŁO się!!!!

a proszę uprzejmie - zawsze do usług :metal:


jakby cosik trzeba pomóc to dzwoń albo :car:

dlugi64
24-08-2007, 13:57
Luuus - postawisz piwo i będziemy kwita
:beer: masz pewne na spociku lub na Zlocie. :up: