PDA

Zobacz pełną wersję : Nabicie klimy



zack29
07-07-2005, 17:27
Witam.
Na co muszę zwrócić uwagę kiedy gość bedzie mi nabijał klime?
pozdro :beer:

Andy
07-07-2005, 22:02
Płacisz za czynnik który nabija ci zakład nie za swój, w związku z tym sprawdź dokładnie ile czynnkika ci zciągnięto i dopłacisz tylko za ten dobity a nie cały lub większość.

waldemarz
08-07-2005, 17:42
Witam.
Na co muszę zwrócić uwagę kiedy gość bedzie mi nabijał klime?
pozdro :beer: Pierwsza i najwazniejsza sprawa to ile czasu bedzie ci to robil, bo musi to potrwac z 40 minut. Najpierw wysysa wszystko , potem nabija gazem, nastepnie wpuszcza troche oleju do smarowania pompy i dopiero nabija czynnikiem.

waldemarz
08-07-2005, 17:44
Płacisz za czynnik który nabija ci zakład nie za swój, w związku z tym sprawdź dokładnie ile czynnkika ci zciągnięto i dopłacisz tylko za ten dobity a nie cały lub większość. Andy tak naprawde nie placisz za czynnik tylko za nabicie klimy i sprawdzenie. Przeciez nabicie klimy to nie tylko czynnik. :satan:

zack29
09-07-2005, 11:18
Płacisz za czynnik który nabija ci zakład nie za swój, w związku z tym sprawdź dokładnie ile czynnkika ci zciągnięto i dopłacisz tylko za ten dobity a nie cały lub większość. Andy tak naprawde nie placisz za czynnik tylko za nabicie klimy i sprawdzenie. Przeciez nabicie klimy to nie tylko czynnik. :satan:

no właśnie, z tego co się orientuję (mimo że zadałem to pytanie) powinno zostać zrobione odgrzybianie instalacji, to prawda?

Andy
09-07-2005, 11:28
Płacisz za czynnik który nabija ci zakład nie za swój, w związku z tym sprawdź dokładnie ile czynnkika ci zciągnięto i dopłacisz tylko za ten dobity a nie cały lub większość. Andy tak naprawde nie placisz za czynnik tylko za nabicie klimy i sprawdzenie. Przeciez nabicie klimy to nie tylko czynnik. :satan:

no właśnie, z tego co się orientuję (mimo że zadałem to pytanie) powinno zostać zrobione odgrzybianie instalacji, to prawda?

No nie tylko ale czynnik który masz w instalacji nadaje się do ponownego użytku i jest różnica gdy płacisz za nabicie pustej instalacji a np. 200 jednostek czynnika. W związku z tym warto sobie sprawdzić ile go zciągnięto :)
Jeżeli chodzi o odgrzybianie to zalecane jest co rok, ale zazwyczaj klime odgrzybia się jak zaczyna śmierdzieć z nawiewów.

zack29
09-07-2005, 11:32
Płacisz za czynnik który nabija ci zakład nie za swój, w związku z tym sprawdź dokładnie ile czynnkika ci zciągnięto i dopłacisz tylko za ten dobity a nie cały lub większość. Andy tak naprawde nie placisz za czynnik tylko za nabicie klimy i sprawdzenie. Przeciez nabicie klimy to nie tylko czynnik. :satan:

no właśnie, z tego co się orientuję (mimo że zadałem to pytanie) powinno zostać zrobione odgrzybianie instalacji, to prawda?

No nie tylko ale czynnik który masz w instalacji nadaje się do ponownego użytku i jest różnica gdy płacisz za nabicie pustej instalacji a np. 200 jednostek czynnika. W związku z tym warto sobie sprawdzić ile go zciągnięto :)
Jeżeli chodzi o odgrzybianie to zalecane jest co rok, ale zazwyczaj klime odgrzybia się jak zaczyna śmierdzieć z nawiewów.

Jasne, czy tylko ktoś z nas dopuści do takiego stanu? Nie wydaje mi się!
A gościa chcę przypilnować, niech nie myśli że polak da się zrobić w balona, stad moje pytanie.

Andy
09-07-2005, 11:35
Dokładnie i pozdrawiam :metal