PDA

Zobacz pełną wersję : skrzynia biegów?



szymek
07-03-2005, 21:54
Jestem właścicielem mondeo od kilku miesięcy i to co mnie narazie niepokoi to jego skrzynia biegów. Jedynka wchodzi dość ciężko (jakoś dziwnie), a przy zmianie biegu z 1 na 2 muszę silnie przyciągnąć drążek zmiany biegów do siebie bo w przeciwnym razie może być problem ze zmianą biegu na dwójkę i słychać jakiś dźwięk (buczenie- trrrr). Z pozostałymi biegami wszystko jest OK. Pozdrawiam




Ford Mondeo 1.8 16V Zetec, 1996

altoot
07-03-2005, 22:58
Jestem właścicielem mondeo od kilku miesięcy i to co mnie narazie niepokoi to jego skrzynia biegów. Jedynka wchodzi dość ciężko (jakoś dziwnie), a przy zmianie biegu z 1 na 2 muszę silnie przyciągnąć drążek zmiany biegów do siebie bo w przeciwnym razie może być problem ze mianą biegu na dwójkę i słychać jakiś dźwięk (buczenie- trrrr). Z pozostałymi biegami wszystko jest OK. Pozdrawiam




Ford Mondeo 1.8 16V Zetec, 1996

Być moze synchronizator...a być może wystarczy zmienić olej...

Jestes z Lublina... podjedź do AUTOTESTU - obok stacji Stotoil przy rondzie Honorowych Krwiodawców, zapytaj o Piotra Barczuka - chłopak zna sie na mondkach - powinien powiedziec co i jak i doradzic jak usunać problem


pozdrawiam -

PS. kolejny Lubelak :metal Trzeba bedzie spota uskutecznic zapoznawczego :bigok: