PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki srodek do odgrzybiania ?



gnacik
11-07-2005, 16:58
Poczytalem i pomyslalem ze sam odgrzybie klime w Munku :)
Ale zeby dobrze wyszlo warto poznac marke specyfiku ktory warto do tego zastosowac (czytalem ze preferowany dwuskladnikowy. I tu pytanie do znawcow:
Jaka marka produktu (ewentualnie gdzie mozna kupic) a i cena nie pogardze :beer:
Nabylem filterek Filtrona z wegielkiem i czas wygonic skarpety :banan:

Truszek
11-07-2005, 17:01
Poczytalem i pomyslalem ze sam odgrzybie klime w Munku :)
Ale zeby dobrze wyszlo warto poznac marke specyfiku ktory warto do tego zastosowac. I tu pytanie do znawcow:
Jaka marka produktu (ewentualnie gdzie mozna kupic) a i cena nie pogardze :beer:
Nabylem filterek Filtrona z wegielkiem i czas wygonic skarpety :banan:

Skarpety wyrzuć i kup nowe, stare już się połamały i smierdzą na cały samochód :satan:

Suseł to robił za pomocą kreta :) - środka do czyszczenia i przepychania rur kanalizacyjnych, co do sposobu wykonania - zapytaj się bezpośrednio tego pirotechnika :satan: , ja bym się tego nie podjął :))

gnacik
11-07-2005, 17:08
Tuszek co Ty mi chcesz z Munka szambiarke zrobic :boks: :))

Graluu
11-07-2005, 17:10
niekoniecznie szambiarkę :)) , no ale po krecie to na pewno bakterii ni hu hu :)) - tylko ostrożnie, sposób może być dobry tylko ryzykowny

fuel111
11-07-2005, 17:13
Sam jestem ciekaw co oprócz kreta? :)

Graluu
11-07-2005, 17:16
kumpel robił tym

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57214829

mówi że teraz jest ok, ale nie wąchałem osobiście więc na razie nie wiem

ex
11-07-2005, 17:32
Hejka!
a ja sobie kupiłem na próbę taki środek "plak" atas-a w piance - wyżera toto bakterie i całkiem niezły efekt daje (po czyszczeniu smrodku nie ma z klimy - byłem w trasie 600 kmz full klimą i nic nie wali) - oczywiście jeśli klima to nie szambo (tu rzeczywiście kreta się nada dać) - można zaaplikować do wszystkich kratek wentylacyjnych plus pod filtr (instrukcja po polsku jest) cena jakieś 19 złociszy...
ex

HEVA
12-07-2005, 14:39
Czad z tm kretem :) Ciekaw jestem czy nie zaszkodzi to parownikowi jakby go potraktować kretem. Fakt, że wyglądałby jak nowy :satan:

Tutaj fan Rovera ładnie opisuje zabieg czyszczenia parownika:
http://www.roverki.pl/article.php?sid=379&mode=&order=&thold=

fuel111
12-07-2005, 16:17
Z tym kretem to żatr przeżre wymiennik :satan:

davcio
12-07-2005, 18:33
A na tym ktos moze jechał ?? :
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56360293

gnacik
12-07-2005, 19:39
A na tym ktos moze jechał ?? :
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56360293

Tak srednio mi sie podoba metoda stosowania tego specyfiku :)

Jego stosowanie jest dziecinnie proste. Wystarczy uruchomić samochód, włączyć klimatyzację na wewnętrzną cyrkulację, otworzyć wszystkie nawiewy, umieścić produkt za przednim siedzeniem pasażera i wcisnąć aplikator preparatu. Teraz tylko zamykamy samochód na 10min a klimatyzacja sama się zdezynfekuje pozostawiając świeży cytrusowy zapach. - caly srodek mam odgrzybiac ... :))

fuel111
12-07-2005, 21:37
Gnaciu no na zewnątrz też można :))

HEVA
12-07-2005, 22:10
Jego stosowanie jest dziecinnie proste. Wystarczy uruchomić samochód, włączyć klimatyzację na wewnętrzną cyrkulację, otworzyć wszystkie nawiewy, umieścić produkt za przednim siedzeniem pasażera i wcisnąć aplikator preparatu. Teraz tylko zamykamy samochód na 10min a klimatyzacja sama się zdezynfekuje pozostawiając świeży cytrusowy zapach.

Taaaa, można to stosować, pod warunkiem, że wiesz w jakim stanie jest parownik. Nic to nie da, jeśli na parowniku siedzi pół kilo pokemonów i sie z ciebie recha :jezyk1: :jezyk1:

Graluu
13-07-2005, 00:54
Taaaa, można to stosować, pod warunkiem, że wiesz w jakim stanie jest parownik. Nic to nie da, jeśli na parowniku siedzi pół kilo pokemonów i sie z ciebie recha :jezyk1: :jezyk1:

ot właśnie tak jak kolega pisze :)) :metal

setaszi
14-07-2005, 05:52
srodek ATASA jest taki sobie,używałem go , lepszy wydaje mi się firmy MOTIP kosztuje jakieś 40zł ale efekt jest dobry

Tomex
28-07-2005, 11:30
W tamtym roku w lipcu odgrzybiałem klime Wurthem. Do tej pory nie śmierdzi, a juz sie na klimie troche latos pojeżdziło.

cieniasek1
04-08-2005, 16:26
Cześć.
Nie uzywajcie tego lipa -Xeramic Airco Cleaner (200)
Czyści i dezynfekuje układ klimatyzacji. Usuwa nieprzyjmne zapachy.
Pojemność: 200 ml.
Czyścilem 2 razy i jeszcze gorzej (do tego jest źle przetłumaczony sposób użycia) niepolecam.
Pozdrawiam Arek

zahu
04-08-2005, 17:17
Cześć.
Nie uzywajcie tego lipa -Xeramic Airco Cleaner (200)
Czyści i dezynfekuje układ klimatyzacji. Usuwa nieprzyjmne zapachy.
Pojemność: 200 ml.
Czyścilem 2 razy i jeszcze gorzej (do tego jest źle przetłumaczony sposób użycia) niepolecam.
Pozdrawiam Arek

Tez używałem tego specyfiku i faktycznie efekt praktycznie zerowy. Postępowałem zgodnie z instrukcją i wymieniłem również filtr kabinowy.
Niestety śmierdzi dalej. Chyba czas do serwisu od klimy

waldemarz
05-08-2005, 18:01
A moze gdzies ci kot wlazl i zdechl. :)) :)) :jezyk1:

mareckis
09-08-2005, 00:19
A ja moge polecić CRC Airco Cleaner. Fakt, zapach "mokrej szmaty" był u mnie raczej delikatny ale po potraktowaniu środkiem znikł. Ważne aby wykonać odkażanko dokładnie (zmieniac fazy nawiewu, odpowiednio - w końcowym etapie - włączyc klimę z ogrzewaniem). Wskazówki na opakowaniu i z internetu :)