PDA

Zobacz pełną wersję : poszukuje części układu dolotowego



Thomas
08-03-2005, 21:59
Witam. Poszukuje części układu dolotowego do Forda Mondeo MkI 1994r. 1,6 16V. Dokładnie mówiąc interesują mnie rezonatory szumów. Czy ktos zna jakieś sklepy w Łodzi lub okolicach z niedrogimi częściami do Mondeo? Interesuje mnie cena nie przekraczająca 150 zł oczywiście za używane rezonatory szumów.

krzys-68
10-04-2005, 13:44
Witam. Poszukuje części układu dolotowego do Forda Mondeo MkI 1994r. 1,6 16V. Dokładnie mówiąc interesują mnie rezonatory szumów. Czy ktos zna jakieś sklepy w Łodzi lub okolicach z niedrogimi częściami do Mondeo? Interesuje mnie cena nie przekraczająca 150 zł oczywiście za używane rezonatory szumów.Pisz priv do ALTOOT-a.On ma koło sibei duzy szrot z Mondeo.Może uda się poprzez Zlot w Darłowku dostrczyć Ci te czeci

krzys-68
10-04-2005, 13:44
Witam. Poszukuje części układu dolotowego do Forda Mondeo MkI 1994r. 1,6 16V. Dokładnie mówiąc interesują mnie rezonatory szumów. Czy ktos zna jakieś sklepy w Łodzi lub okolicach z niedrogimi częściami do Mondeo? Interesuje mnie cena nie przekraczająca 150 zł oczywiście za używane rezonatory szumów.Pisz priv do ALTOOT-a.On ma koło sibei duzy szrot z Mondeo.Może uda się poprzez Zlot w Darłowku dostrczyć Ci te czeci