PDA

Zobacz pełną wersję : nowe żarówki świateł mijania/drogowych



Oktan
09-03-2005, 00:10
zainstalowałem do mojego Mondeo takowe
_Opis_ (http://sklep.tuning.pl/dzial.php?d_id=89463)
i muszę powiedzieć, że są naprawdę godne polecenia, jednak chcę zaznaczyć, że ja mam H4 a nie wiem jak świecą H1.
wiem, że niektórzy wyjdą z założenia a włąściwie to po co ?? skoro tak szybko się przepalają te wszystkie "lepsze" żarówki ????
Ja tam wole mieć LEPSZĄ widoczność i już.

gozma
09-03-2005, 00:23
ja mam H4 a nie wiem jak świecą H1.

Nie ma H1

Oktan
09-03-2005, 00:32
ale wpadka - chodziło mi o H7

dzięki za zwrócenie szczególnej uwagi na błedne infomarcje zawarte w mym poście, jakże mocno obfitującym w informacje techniczne :))

krzys-68
09-03-2005, 21:06
zainstalowałem do mojego Mondeo takowe
_Opis_ (http://sklep.tuning.pl/dzial.php?d_id=89463)
i muszę powiedzieć, że są naprawdę godne polecenia, jednak chcę zaznaczyć, że ja mam H4 a nie wiem jak świecą H1.
wiem, że niektórzy wyjdą z założenia a włąściwie to po co ?? skoro tak szybko się przepalają te wszystkie "lepsze" żarówki ????
Ja tam wole mieć LEPSZĄ widoczność i już. I masz racje.Lepiej widzisz to i widziany najczesciej jestes szybcie.Jęsli zarówka spełnia wszelkie normy to nie oslepi innych :beer:

krzys-68
09-03-2005, 21:10
zainstalowałem do mojego Mondeo takowe
_Opis_ (http://sklep.tuning.pl/dzial.php?d_id=89463)
i muszę powiedzieć, że są naprawdę godne polecenia, jednak chcę zaznaczyć, że ja mam H4 a nie wiem jak świecą H1.
wiem, że niektórzy wyjdą z założenia a włąściwie to po co ?? skoro tak szybko się przepalają te wszystkie "lepsze" żarówki ????
Ja tam wole mieć LEPSZĄ widoczność i już. I masz racje.Lepiej widzisz to i widziany najczesciej jestes szybcie.Jęsli zarówka spełnia wszelkie normy to nie oslepi innych :beer:

mburz
09-03-2005, 22:18
Ja mam Philipsy Ultra Vision i jestem b. zadowolony. Jedna owszem sie spaliła ale przyczyną były drgania podczas naprawy silniczka regulacji ;) wytrzymała 8 miesięcy ;) druga się świeci i ma się dobrze. (brak czarnego nalotu)

gregor
10-03-2005, 11:50
Pamiętam że w Toyocie , by to koszmar.. aszczególnie po stronie przy akumulatorze..

Może ktoś z was przysłałby mi zdjęciowy opis tej operacji..
Byłbym wdzieczny
Gregor
MKIITDI
Kraków :bigok:

pireq
11-03-2005, 11:29
No dobra. Ale jakie żarówki ( w rozsądnej cenie ) wsadzić do MKI za te paskudne żółte przesłony ?

Tomex
11-03-2005, 11:51
No dobra. Ale jakie żarówki ( w rozsądnej cenie ) wsadzić do MKI za te paskudne żółte przesłony ?


No cóż, temat żółtych zasłon jest na forum znany i są podane sposoby pozbycia sie tej przypadłości, co do samych żarówek to po konsultacji z kolegą Mburzem, zanabyłem Blue Vision Ultra + 4000 i calutki sezon świecą OK. Ja widzę poprawę w doświetleniu drogi, a juz zwłaszcza po podregulowaniu lewej lampy.

ujemny
12-03-2005, 01:08
bylby fajny artykul... :hehe: :palacz:

Fredee
12-03-2005, 10:37
A ja własnie pół godziny temu zamontowałem w swoich soczewkach Philips Ultra cos tam Blue ..... +50%. I już widze że jest mocniejsze światło ( jesniejsza barwa - bardziej biała..) Zobacze jak będzie po zmroku, ale myślę że jeszcze lepiej niz było ( chociaz powodów do narzekania nie miałem po wstawienu soczewek mijania .....) Liczę więc na naprawde dobre oświetlenie. Jak się ściemni to przetestuje i opiszę.
Pozdrawiam

Fredee
12-03-2005, 22:19
No i przejechałem się po zmroku z nowymi żarówkami. Jestem zachwycony !! A myślałem ze mam rewelacyjne światła jak założyłem soczewki.....:) Teraz dopiero są rewelacyjne ! Polecam lepsze żaróweczki - opłaca się zauważyć rowerzystę te 5-6 metrów wcześniej !! Jeszcze ram mówię - rewelacja !