PDA

Zobacz pełn± wersję : zabezpieczenie antykorozyjne



leszcz
18-07-2005, 22:03
Mam pytanie jaki system polecacie ??
1-Rust-Check
2-Valvoline
?????????????????
oczywi¶cie bitex odpada :satan: :satan:

waldemarz
19-07-2005, 00:07
Ja bym polecil Valvoline bo robili mi przy peugeocie i bylo OK.

Graluu
19-07-2005, 00:31
ja nie miałem do czynienia z żadnym ale słyszałem o jednym i drugim dobre opinie

najważniejsze by zrobili to dokładnie :metal

XDX
19-07-2005, 10:55
ja kładłem zawsze Valvoline i nie było problemów. I wydaje mi się że cchyba teraz jest tańszy.

LaBobas
19-07-2005, 12:16
ja kładłem zawsze Valvoline i nie było problemów. I wydaje mi się że cchyba teraz jest tańszy.Zadam moze smieszne pytanie,ale czy mowicie o zabezpieczeniu spodu auta i nadkoli?Sam myslalem o tym.W lwie ,a ma juz 17 lat tylko fabryczne zabezpieczenie jest i nadkola oraz podloga trzyma sie jak talala.Nie wiem ile ford wytrzyma.

v1tek77
19-07-2005, 12:30
A ja mialem w duzym fiacie rust-check i to poprzedni wlasciciel tak zabezpuieczal co roku autko i musze przyznac, ze efekt jak na autko rodzimej produkcji byl oszalamiajacy :up: :beer:

waldemarz
19-07-2005, 15:34
Zadam moze smieszne pytanie,ale czy mowicie o zabezpieczeniu spodu auta i nadkoli?Sam myslalem o tym.W lwie ,a ma juz 17 lat tylko fabryczne zabezpieczenie jest i nadkola oraz podloga trzyma sie jak talala.Nie wiem ile ford wytrzyma. Pare ladnych lat temu pracowalem przy zabezpieczeniach auta od spodu i powiem ze kiedys aby wyczyscic auto ze starego zabezpieczenia czyscilo sie to za pomoca piaskowania i jak jednemu klientowi wyczyscili zabezpieczenie stare to sie okazalo ze mial same dziury w podwoziu pod zabezpieczeniem. Palce mozna bylo wkladac w podloge. A to zabezpieczenie robil mu kiedys prywaciarz i tylko mu zostalo naprawa podlogi i porzadne zabezpieczenia spodu tzw na gor±co.

krzys-68
19-07-2005, 17:48
Mam pytanie jaki system polecacie ??
1-Rust-Check
2-Valvoline
?????????????????
oczywi¶cie bitex odpada :satan: :satan:Porównywalne,pod warunkiem że na aucie nie ma jeszcze rdzy.Nie niszcz± jej je¶li jest,tylko zabezpieczaj± przed nowymi ogniskami :satan:

aro_d
19-07-2005, 22:14
zabezpieczyłem swoje auto w 2003 roku systemem Rust Check. Po 2 zimach stwierdzam brak ognisk korozji, pęcherzy itp. zabezpieczałem spód i przekroje czyli całe auto. Przed t± zim± mam zalecenie powtórki.

Foveon
21-07-2005, 16:26
W takim razie co polecicie jak rdza wyłazi?

XDX
21-07-2005, 16:29
a co koledzy s±dz± o elektronicznym zabezpieczeniu przed korozj± ? :)