PDA

Zobacz pełną wersję : Magneti Marelli



adam12
18-07-2005, 23:40
Miał ktoś może czyszczoną i nabijaną klime maszynką tej firmy , tj. Magneti Marelli ? I czy cena za czyszczenie , nabicie oraz wymiane oleju jokoło 190 zł. jest porównywalną z innymi miastami ?

fuel111
19-07-2005, 00:33
Maszynka jak maszynka aby sprawna była. Nie ma zbyt wielkiego znaczenia. Aby ci szczelność zbadała. Co do kosztu to cena oki chociaż w Markach pod Warszawą za 120 komplet nabicie i szczelność.

HEVA
19-07-2005, 00:41
Miał ktoś może czyszczoną i nabijaną klime maszynką tej firmy , tj. Magneti Marelli ? I czy cena za czyszczenie , nabicie oraz wymiane oleju jokoło 190 zł. jest porównywalną z innymi miastami ?

Bydgoszcz - 120-140 zł

adam12
19-07-2005, 00:43
Te Marki troszke daleko , a co do szczelności to byłem w dwóch miejscach ( bo tyle u nas jest ? ! ? ) i nikt tego nie sprawdza :( Nie wiem czy coś ztym zaczynać czy nie ? A działa od roku tak samo - słabiutko :wall:

Graluu
19-07-2005, 01:01
Te Marki troszke daleko , a co do szczelności to byłem w dwóch miejscach ( bo tyle u nas jest ? ! ? ) i nikt tego nie sprawdza :( Nie wiem czy coś ztym zaczynać czy nie ? A działa od roku tak samo - słabiutko :wall:

to ja bym na twoim miejscu szukał gdziś dalej innego zakładu skoro tu nie chcą podstawowej rzeczy zrobić :zly:

z daleka od nich :wall:

fuel111
19-07-2005, 08:32
Dziwne, bo nawet w małych zakładach powinni mieć taki fajny zegarowy vacuometr do badania próżni w instalacji. Jedź do innego zakładu może dalęj ale pewniej 8O

waldemarz
19-07-2005, 15:12
Miał ktoś może czyszczoną i nabijaną klime maszynką tej firmy , tj. Magneti Marelli ? I czy cena za czyszczenie , nabicie oraz wymiane oleju jokoło 190 zł. jest porównywalną z innymi miastami ? Powiem tak cena standardowa za sprzwdzenie i nabicie klimy jest w normie 190 zl, tyle kosztuje np w Milanowku, ale ma za to perfekcyjne podejscie do tematu. Moze gdzies znalesc taniej, ale nie wiem czy u ciebie jest taki wybor. Cena normalna ale moze dowiedz sie od innych co korzystali z jego uslug czy sa zadowoleni. Kasa jak kasa a liczy sie profesjonalizm. W Wawie jest sporo firm co zajmuja sie klimami ale nie wiele jest profesionalnych. :metal Jesli masz takie zaklady ze nie sprawdzaja szczelnosci tylko oby nabic to lepiej pojedz gdzie indziej i wybierz fachowca a nie troki od kaleson. :))

adam12
20-07-2005, 12:15
Powiem tak cena standardowa za sprzwdzenie i nabicie klimy jest w normie 190 zl, tyle kosztuje np w Milanowku, ale ma za to perfekcyjne podejscie do tematu. Moze gdzies znalesc taniej, ale nie wiem czy u ciebie jest taki wybor. Cena normalna ale moze dowiedz sie od innych co korzystali z jego uslug czy sa zadowoleni. Kasa jak kasa a liczy sie profesjonalizm. W Wawie jest sporo firm co zajmuja sie klimami ale nie wiele jest profesionalnych. :metal Jesli masz takie zaklady ze nie sprawdzaja szczelnosci tylko oby nabic to lepiej pojedz gdzie indziej i wybierz fachowca a nie troki od kaleson. :))[/quote]

to jest tak że firma to zajmuje się ogólnie chłodnictwem i klimatyzacją , serwisują chyba jeden z większych i lepszych zakładów mięsnych w województwie , więc powinni wiedzieć co robią , firma niemała i nie nowa .trudno wyczuć ? chyba podjade tam jeszcze raz bo pan był po kilku :beer: bo było to wieczorem, i ciężko sie z nim gadało może będzie rozmowniejszy bez :beer: :satan:

fuel111
20-07-2005, 14:26
Według mnie to dopóki przyjmuje klientow nie powinien nawet powąchać :beer: a nie wdawać się w merytoryczną dyskusję dla mnie odpada w przedbiegach. :down:

Graluu
20-07-2005, 14:34
no ja z takim też raczej bym nie rozmawiał :yel:

v1tek77
20-07-2005, 14:40
Według mnie to dopóki przyjmuje klientow nie powinien nawet powąchać :beer: a nie wdawać się w merytoryczną dyskusję dla mnie odpada w przedbiegach. :down:
Niestety wiele jest takich warsztatow, z reguly mniejszych, co panowie sobie pozwalaja na :drink: bo i tak maja wielu klientow ze wzgledu na odpowiednio niska cene :satan:

Graluu
20-07-2005, 14:42
ja znam kolesia który jak sobie nie dziabnie to do roboty przy silniku się nie bierze :zly:

fuel111
20-07-2005, 15:03
ja znam kolesia który jak sobie nie dziabnie to do roboty przy silniku się nie bierze :zly:
Nie popieram :getsome:

Graluu
20-07-2005, 15:04
no ja też go omijam szeeerokim łukiem

fuel111
20-07-2005, 15:07
No sam widzisz, że nikt poważnie podchodzący do sprawy nie odda swego auta takiemu gościowi. I tylko papraki prowadzą bo tanio lub na sprzedaż. :(

Graluu
20-07-2005, 15:08
lub na sprzedaż. :(

głównie jak idzie na sprzedaż, przecież on tym nie bedzie jeździł to co się ma martwić :wall:

fuel111
20-07-2005, 15:13
Ubić od razu niech nikt przez niego nie cierpi :wall: :boks:

v1tek77
20-07-2005, 15:26
Ubić od razu niech nikt przez niego nie cierpi :wall: :boks:
Ale jestescie brutalni dla panow co trzesa im sie rece :satan:
Jak chlapnie :drink: to mu przynajmniej klucze z rak nie beda lecialy :rotfl:

adam12
20-07-2005, 15:54
Według mnie to dopóki przyjmuje klientow nie powinien nawet powąchać :beer: a nie wdawać się w merytoryczną dyskusję dla mnie odpada w przedbiegach. :down:

zaraz zaraz - firma była już zamknięta to sobie łykną :beer: bo było gorąco . a informacje uzyskałem bo obok miał dom , a nierozmawiałem zbyt długo bo niewidziałem sensu :)

fuel111
20-07-2005, 15:54
gorzej jak przy hamulcach coś nie dokręci bo mu lufa wypadnie i wtedy ty ciach w ... :(

adam12
22-07-2005, 11:40
no i niestety nic ztego :( . pękła rurka w łazience i zaczynają sie wydatki a końca nie widac :wall: dalej będe jeżdziłz z taką cienką klimatyzacją :placz: