PDA

Zobacz pełną wersję : Juz sam niewiem ..... 2 czy 4 generacja ...:/



chio1
19-07-2005, 11:23
polecacie 4 generacje bo nie ma trzalow .. i wogole ale patrzacv na moj samochodzik rocznik 94 to juz sam niewiem czy rarto placic te 3 500 jak i tak trzeba o te swiece i kable dbac :) cz zalozyc 2 generacje i tez bedzie dobrze ... z gory mowieze duzo jezdze w miesiacu zdaza sie ze i 5 tys przejade ... podpowiedzcie bo ja juz sie pogubilem z tym wszystkim ... :pad:

Graluu
19-07-2005, 11:29
jeśli dorze założysz II gen i bedziesz się interesował jej stanem oraz stanem kabli i świec to nie bedziesz miał problemów, nie sądzę by warto było pakować tyle pieniędzy w taki samochód

ważne: dobry warsztat i dobrze założona instalka = mniej problemów :)

szopen_x
19-07-2005, 11:31
Polecalem, polecam i bede polecal IV generacje. Jedyny minus IV to wyzsza cena, ale jak piszesz 5tys.km/mc to nawet bym sie nie zastanawial. Ja robie srednio 2,5.tyskm/m-c i juz mi sie po instalka po okolo roku zwrocila i jestem bardzo zadowolony (mimo, ze ja dalem rok temu 4100). :metal

pogrodnik
19-07-2005, 11:45
Przed MDO miałem założoną II generację w Escorcie i zanim zaczęła ona jako tako działać sporo nakląłem przy jej regulacji, objechałem kilka serwisów i zaliczyłem kilkanaście strzałów :wall:

Dlatego postanowiłem zainwestować w MDO i założyć sekwencję w dobrym warsztacie. Efekt rewelacyjny. Od samego początku instalka działa rewelacyjnie. Nie było żadnej potrzeby na wizyty serwisu w celu doregulowania.

Od założenia przejechałem ponad 6000km i jak na razie nie mam z nią żadnych problemów.

No i przede wszystkim samochód idzie do przodu, gdy wciśnie się gaz do dechy :)

Ale decyzja należy do Ciebie ;)

chio1
19-07-2005, 11:53
no tochyba trzeba bedzie do... innwestowac do 4 generacji ... :)

RWalentynowicz
19-07-2005, 12:22
no tochyba trzeba bedzie do... innwestowac do 4 generacji ... :)

Popieram :metal

Janusz
19-07-2005, 23:17
Witam. Ja mam założoną instalke II generacji. Wziełem adresy z interku firm instalacyjnych i wysłałem im zapytamko jaka instalka do mondiego. Na 10 firm tylko 2 proponowały mi IV generacje (może wiekszość chciała przyciagnąć klienta moze nie). Więc zdecydowałem się na II generacje. Mam ją od maja i zrobiłem na niej już 4 tysiaki. Jestem zadowolony i tylko raz byłem na regulacji na samym początku. Wybór należy do ciebie. Pozdrowionka

Adek
20-07-2005, 00:23
Graluu napisał

eśli dorze założysz II gen i bedziesz się interesował jej stanem oraz stanem kabli i świec to nie bedziesz miał problemów, nie sądzę by warto było pakować tyle pieniędzy w taki samochód

ważne: dobry warsztat i dobrze założona instalka = mniej problemów

Popieram w 100%

kerid
20-07-2005, 01:00
jeśli dorze założysz II gen i bedziesz się interesował jej stanem oraz stanem kabli i świec to nie bedziesz miał problemów, nie sądzę by warto było pakować tyle pieniędzy w taki samochód

ważne: dobry warsztat i dobrze założona instalka = mniej problemów :)

Wiadomo dobrze zrobione dłużej posłuży, ale Graluu ma silnik 2,5b i metalowy kolektor a w 1,8 jest plastik no a ktoś kto zaklada instalke to chyba żeby troche pojezdzić i raczej bez problemów. Sam chciałem swojego zagazować ale IV generacja była wtedy za droga, chociaż teraz żałuje że nie wziąłem jej na raty bo dawno by sie zwróciła.
Teraz zmieniam auto i napewno założe IV gen, choćby na raty.